kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-07-2019, 12:03
sera33 Mężczyzna sera33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 57
Domyślnie Skóra atopowa

Cześć dziewczyny, jestem posiadaczką atopowej skóry, chciałam podzielić się pewną radą, bo wiem, jak trudno jest znaleźć odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne dla osób takich jak ja. Chodzi mi o kosmetyki atopis, niesamowicie delikatne, stosować je mogą osoby o nawet jak wrażliwszej cerze, serio. Straszna to ulga wreszcie nie martwić się po każdej kąpieli podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-08-2019, 22:23
nikolaz nikolaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 15
Domyślnie

Ja mam podobny problem ale od dłuższego czasu stosuje krem marki jean d arcel https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Je...-Couperose/129
Są to profesjonalne kosmetyki z niemiec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-08-2019, 05:57
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Na szczęście ja nie borykam się z takim problemem. Jednak moja przyjaciółka tak. To rzeczywiście duży problem. Dobór odpowiednich kosmetyków nie jest łatwy, zwłaszcza, że każdemu pomaga coś innego. Renata stosuje linię Ziaja https://ziaja.com/products/treatment...apalenie-skory . Po wielu próbach, z tych kosmetyków jest zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-03-2020, 11:51
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

tez lubie serie atopis od novaclear mimo z enie mam problemow z azs to bardzo chetnie stosuje ich produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-04-2020, 09:48
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

dla skóry mocno podrażnionej i szorstkiej suchej oraz przy wyprysku atopowym, trądziku i łuszczycy mogę polecić sprawdzone przeze mnie i mojego męża kapsułki Neoglandyna mające w składzie zdrowe oleje omega 3 i omega 6 doskonale uzupełniają organizm w zdrowe tłuszcze, dzięki temu poprawia się znacząco nasz wygląd - skóra zaczyna być nawilżona i gładka, paznokcie twardsze i ładniejsze, a także włosy zaczynają nabierać blasku
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-04-2020, 15:56
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Ah, wiem jak to jest szukać dobrych nieuczulających kosmetyów przy AZS Po latach kosmetycznych batalii w końcu trafiłam na Eeny Meeny i na pewno zostanę z nimi na dłużej. Najbardziej lubię żel, jest bardzo delikatny i w ogóle nie podrażnia skóry. Cała seria kosmetyczna stworzona jest z myślą o wrażliwcach, więc tobie też powinna podpasować Na ich blogu możesz przeczytać o pielęgnacji skóry przy AZS, bardzo przydatne info -> https://www.eenymeeny.eu/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2021, 18:15
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

A z suplementów są jeszcze dobre kapsułki dla skóry problematycznej. Polecam produkt o nazwie NEOGLANDYNA. W składzie ma oleje tłoczone na zimno- z ogórecznika i lniany + kwasy omega 3 i omega 6. Na ultra suchą cerę i w przypadkach przewlekłych chorób skóry np. wyprysk atopowy, trądzik, łuszczyca bardzo załagodzą stan skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-11-2021, 20:10
Justerax42 Justerax42 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Hejka, jeżeli jesteście z Torunia i potrzebujecie kupić sobie nowego smartfona, telewizor, czy AGD, to warto odwiedzić Media Expert https://www.google.com/maps/place/Me...m2!3d53.015752 .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-11-2021, 10:48
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Przy takiej nadwrażliwej skórze sprawdzi się żel Calendeel (do kupienia w aptekach). Kremy i żele drogeryjne odradzam, bo nawet te - z założenia - mające pielęgnować i chronić skórę atopową posiadają mnóstwo składników agresywnych, zapychających i podrażniających.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-11-2021, 08:43
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

syn ma skórę atopową,zastanawiam sie jakie beda najlepsze kosmetyki do pielegnacji dla niego
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.