kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-08-2015, 10:13
Kariutyha Kariutyha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie Jak i gdzie wyposażyć kuchnię w niezbędne akcesoria?

Witam! Właśnie przeprowadziliśmy się na nasze nowe mieszkanie i szczerze mówiąc przydałoby się wyposażyć kuchnię w niezbędne akcesoria typu talerze, sztućce itp. Na pewno brakuje mi porządnego zestawu obiadowego, by przyjmować gości i zestawu eleganckich sztućcy, bo te co mam to zbierana za czasów studenckich i życia po stancjach Wiecie, gdzie można coś takiego kupić? Zastanawiam się nad porcelaną, raczej białą, ale czy w jakieś wzory? Jaka porcelana jest teraz modna? Gdzie kupować? Szukam czegoś, co będzie można łatwo skompletować, gdy coś się zbije, przy okazji, jakieś sosjerki i wazy by się przydały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2015, 22:30
polkaprawdziwa polkaprawdziwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

U nas takie prezenty były na ślubie - znalazła się zastawa na 24 osoby, sztućce, a nawe i kryształy:d oczywiście to od znajomych. ceny jak sprawdzałam mega wysokie więc prezent sporo wart. ale sama bym tego nie kupiła - wybrałabym chyba na allegro albo jakieś IKEI tradycyjne ale eleganckie i nie drogie talerze plus sztućce. Szkdoa kasy troche na takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-08-2015, 21:55
Mattiiura Mattiiura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

WEdług mnie zakupy przez internet to dobry pomysł. My też wszystko czego nie dostaliśmy w prezencie ślubnym zamawiliśmy przez internet: wygodnie i taniej. Tylko pewne rzeczy najpierw wybieram w realu i potem szukam taniej w internecie. Ulubionego sklepu nie mam. Nie szalejcie z zastawą z górnej półki bo faktycznie ceny was zaskoczą, ale uważam, że 600 zł za zastawę i 400 za sztućce na 12 osób to już spoko. Na gartki Tefala wydałam 500 zł i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-08-2015, 03:04
safra safra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał polkaprawdziwa
wybrałabym chyba na allegro albo jakieś IKEI tradycyjne ale eleganckie i nie drogie talerze plus sztućce. Szkdoa kasy troche na takie rzeczy

No nie wiem... moim zdaniem nie warto oszczędzać na takich rzeczach i kupować tandetę. W końcu zastawa czy sztućce powinny dobrze służyć przez wiele lat. Warto kupować w sklepach, które specjalizują się w takim asortymencie. Ja na ślub kuzynki też kupiłam pełny zestaw sztućców w tym sklepie http://witeks.pl i do dzisiaj świetnie się sprawdzają. Wybór jest tam całkiem spory, więc na każdą kieszeń można coś wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-08-2015, 11:23
szczesna szczesna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Czemu nie poszukasz w sklepach? Na forum nie znajdziesz sztućców. Możesz też wejść na strony sklepów internetowych i poprzeglądać jakie mają wzory, jakie zestawy. W ten sposób będzie nawet szybciej, nawet nie będziesz musiała ruszać się z domu, a wielkość asortymentu jest czasami nawet kilka razy większa. Zatem powodzenia w zakupach i wyborze odpowiedniego kompletu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2015, 12:50
Kariutyha Kariutyha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Szukam w sklepach, ale czasami jak ktoś poradzi coś sprawdzonego to przecież najlepiej, bo nie zawsze człowiek wie, jakie szkło czy zastawa jest najlepsza, a jak ktoś coś doradzi to można poczytać opinie itd i będzie można wybrać coś sensownego A poza tym tych wszystkich sklepów jest przecież cała masa w sieci i skąd niby człowiek ma wiedzieć, gdzie wybrać coś najlepszego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-08-2015, 20:23
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

No to jest kwestia tego ile możesz wydać pieniędzy na takie akcesoria. Ja osobiście wolę nazbierać i kupić coś lepszej jakości niż wszystko z sieciowych sklepów. Z lepszych garnków i rzeczy do gotowania to chyba najbardziej przekonuje mnie tefal. Na ich stronie http://www.tefal.pl coś czytałam, że teraz wyszła seria garnków idealnych dla ludzi, którzy dopiero uczą się gotować. Swoje kosztują, ale warto. Wiesz, że po dwóch miesiącach użytkowania nie wyrzucisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-09-2015, 14:13
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Akurat sztućce i garnki czy naczynia to najmniejszy problem. Chociaż wydatek wcale nie taki mały.
Do tego dochodzą wszystkie inne sprzęty agd. Tutaj: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-...i-warzyw/1347/ czytałam o tym jak wybrać suszarkę do grzybów i warzyw.
Pewnie weszłabym do sklepu i wybrała pierwszą lepszą. To jest tylko suszarka, a do tego przecież trzeba wybrać mikrofalówkę, robota kuchennego, toster, piekarnik, zmywarkę, lodówkę i nie wiadomo co jeszcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-09-2015, 17:27
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, co dla kogo jest niezbędne.
A z tym bywa bardzo różnie.
Dla mnie podstawa to ekspres do kawy. Nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki tego boskiego napoju. Chociaż zastanawiam się czy kawiarka na indukcję nie byłaby lepszą opcją: www.cookstore.pl/indukcja,c233.html .
Pozostałe wyposażenie do kuchni dokupuję systematycznie, kiedy coś wpadnie mi w oko. A zawsze znajdzie się coś, co jeszcze można by dokupić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-09-2015, 01:56
klara922's Avatar
klara922 klara922 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wiele zależy od tego co potrzebujesz. Jeżeli chodzi o jakieś drobne akcesoria to nawet na allegro znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, jeżeli potrzeba Ci czegoś konkretnego, na przykład noży czy sztućców to jest wiele sklepów internetowych które są w tym wyspecjalizowane no i wiele popularnych firm sprzedających akcesoria kuchenne ma swoje oficjalne sklepy internetowe. Jasne, na tych oficjalnych może jest drożej ale masz pewność że to nie są jakieś tanie chińskie podróbki które szybko się zniszczą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.