kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-10-2020, 11:26
misiekxo misiekxo is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 91
Domyślnie Prezent

Hej, moi rodzice będą obchodzić 30 rocznicę ślubu i pomyślałam, że idealnym prezentem będzie portret ze zdjęcia. Jest to fajne odświeżenie starej, zniszczonej fotografii. Myślicie, że to dobry prezent?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-10-2020, 17:33
alden.altenwerth's Avatar
alden.altenwerth alden.altenwerth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że powinnaś również pomyśleć o dodatku do prezentu jakim mogą być pralinki czekoladowe. Zazwyczaj zamawiam je z sieci, gdy jedna z bliskich mi osób obchodzi jakieś święto.


__________________________________
prezent urodzinowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-10-2020, 17:04
Radana Radana is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 62
Domyślnie

Każdy z nas od czasu ma podobny problem,kupowanie prezentów dla bliskich jest bardzo trudne i pracochłonne,ale wcale nie musi takie być.Wystarczy zajrzeć do sklepu z galanterią skórzaną marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/ który oferuje produkty uszyte ręcznie z naturalnych skór bydlęcych.Możemy wybierać spośród portfeli,kosmetyczek,breloków,toreb i torebek na rożne okazje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-10-2020, 19:09
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie pezent dla faceta

hmm.. może jakąś woda perfumowana dla mężczyzn czy perfumy? To coś co facetowi zawsze się przyda. Ja zawsze idę do sephory i wybieram zapach, który najbardziej mi się podoba jeszcze nigdy nie protestował
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-10-2020, 08:34
kolorowymis12 Mężczyzna kolorowymis12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 14
Domyślnie Coś za coś

Cytat:
Napisał brise
hmm.. może jakąś woda perfumowana dla mężczyzn czy perfumy? To coś co facetowi zawsze się przyda. Ja zawsze idę do sephory i wybieram zapach, który najbardziej mi się podoba jeszcze nigdy nie protestował

Może jakiś fajny zegarek ? Ja uwielbiam trasery Teraz na Zegarownia.pl jest fajna promka, dodatkowo do zegarka możesz dobrać sobie za 0 zł zegarek Charles BowTie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-10-2020, 18:02
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

We wrześniu miałam dylemat co kupić swojej córce na urodziny. Chciałam jej zrobić niespodziankę, kupić coś czego się absolutnie nie spodziewa. Udało się, wybrałam zegarek gps dla dziecka i to był super pomysł. Taki zegarek to praktyczny i przydatny gadżet, jest wielofunkcyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-10-2020, 11:24
psimonis psimonis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Na taki jubileusz warto poszukać jakiegoś oryginalnego prezentu, jak na przykład weekend w spa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-10-2020, 13:11
emmalee16's Avatar
emmalee16 emmalee16 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Komplety sztućców King Hoff https://serwisy-obiadowe24.pl/katalo...cce/king-hoff/ są także wspaniałymi prezentami dla osób, które w swoim życiu ostatnio większych zmian nie przechodziły. Nawet przez lata mieszkania w jednym miejscu sztućce potrafią się gubić. Zdarza nam się przecież zabrać łyżeczkę czy widelec do pracy i tam je zostawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-03-2021, 08:22
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 257
Domyślnie

Jeśli szukacie sprawdzonego prezentu dla bliskiej osoby to myślę, że super rozwiązaniem będzie zakup perfum Na https://francuskieperfumy.pl/ możecie znaleźć różnego rodzaje perfumy, w tym markowe oraz francuskie perfumy lane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-10-2021, 07:49
darialux26263 darialux26263 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 101
Domyślnie

Myślę, że taki lot https://goldengift.pl/wszystkie-prez...la-2-osob.html będzie idealnym prezentem z okazji rocznicy! Z pewnością nie codzienne doświadczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.