kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-08-2020, 07:41
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Jeśli zbliżają się właśnie chrzciny Waszego dziecka, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://happenings.pl/winietki-na-ch...kwiatki-10-szt. Znajdziecie tam między innymi bardzo ładne i wyjątkowe winietki na chrzest, które mogą być jedną z dekoracji na przyjęciu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-08-2020, 09:16
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A organizowaliście go w domu, czy w restauracji. W naszej okolicy jest bardzo fajne miejsce, gdzie takie imprezy okolicznościowe można zorganizować - https://www.rajskagora.pl/okolicznosciowe i mam dylemat. Czy możecie coś doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-08-2020, 11:07
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

A może zafundować maluszkowi sesję zdjęciową? Wydaje mi się, że to fajny, oryginalny prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-08-2020, 17:02
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Taka sesja zdjęciowa na pewno w przyszłości będzie fantastyczną pamiątką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-11-2020, 17:02
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Ja chrzciny swoich obydwu dzieci miałam w bardzo fajnym miejscu, a mianowicie w Glamour we Wrocławiu. Cudownie urządzona sala była, wszystko ogarnięte naprawdę na tip-top. Dlatego jak najbardziej polecam ten obiekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-11-2020, 08:57
chine chine is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 40
Domyślnie

Ja na Twoim miejscu na chrzest sprawdziłabym sukienki Joanny Przetakiewicz. Fajne kroje i ciekawe kolory. Mi się bardzo podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-01-2021, 09:03
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mnie bardzo zaintereswała oferta tego sklepu tu https://alechrzest.pl/ Tu znalazłam ciekawą ofertę prezentów, pamiątek z okazji chrztu dziecka. Bardzo mi się spodobały pozytywki. Myślę ze pozytywka z Aniołem Stróżem może być dobrą oferta na prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-01-2021, 10:29
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Oj, ja to nie jestem pewna, czy coś może się po prostu u nas udać, bo w domu to zawsze tak jakoś dziwnie. Dlatego ja się raczej zdecyduję na to, że wynajmę miejsce na takie przyjęcie. Z tego, co wiem, to Pałac Bogaczów chrzciny Świdnica organizuję. Muszę się tylko wywiedzieć, jak to wygląda teraz, w pandemii i czy naprawdę mogę się do nich zgłosić. Może to będzie miejsce dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-05-2021, 10:08
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jak coś to zostawiam wam namiar na sklep https://sakramento.pl/ gdzie znajdziecie spory wybór dekoracji na chrzest w różnych wersjach kolorystycznych, więc znajdzie się coś zarówno dla dziewczynki i dla chłopczyka. Mają tam też dekoracje na baby shower, komunię i wiele innych - sprawdźcie sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-06-2021, 21:40
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja znalazłam piękny perłowy płaszczyk do chrztu i zastanawiam sie nad zamówieniem go dla córeczki. Chrzciny mamy w październiku. Myślicie, że będzie odpowiedni na jesień?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.