kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 30-11-2020, 13:25
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Myślę, że każdy ma swoje ulubione sklepy w których robi zakupy spożywcze. Czasem są to duże markety, czasem sklepy osiedlowe, różnie to bywa moim zdaniem. Właśnie jak będę robić zakupy to muszę kupić olej rzepakowy uniwersalny , niedługo mi się skończy. A taki olej to do wielu dań się przydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-12-2020, 11:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja mam ulubiony sklep spożywczy z dobrymi, zdrowymi produktami. A ostatnio znalazłam taką ofertę tu https://www.bee.pl/t/pieczenie-chleba-i-bulek Wszystkie produkty potrzebne do saamodzielnych wypieków chleba i bułek. Już dawno słyszałam, że samodzielnie wypieczony chleb smakuje dużo lepiej. Czas to sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-12-2020, 22:36
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Pyszne górskie sery robione według tradycyjnej receptury kupuję w gospodarstwie Jadwigi i Ryszarda Smoleniów
https://serynaturalne.pl/ Mają genialne sery, różnego typu, wędzone i naturalne, z mleka krowiego i owczego. Zdecydowanie wędzony oscypek to mój numer jeden, ale u nich wszystkie serki są ekstra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-12-2020, 07:50
Marta.12 Marta.12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 113
Domyślnie

Hm to zależy co kupuję. Warzywa, owoce i jajka na straganach obok mojego domu, resztę produktów raczej w markecie. Nie kupuję tam tylko mięsa, bo nie mam pewności skąd pochodzi, a w dużych sklepach naprawę mięso może być najgorszej jakości, szczególnie jeżeli jest podejrzanie tanie. Ma dla mnie ogromne znaczenie co daję jeść mojej rodzinie dlatego mięso zamawiam od sprawdzonego dostawcy, którego jednym z najlpeszych produktów jest polędwica wołowa cena https://bbq.pl/poledwica,c65,pl.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-01-2021, 10:23
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Zazwyczaj w hipermarketach, bo tam jest po prostu taniej, a jeśli nie mam czasu lub ochoty jechać do sklepu, to zamawiam przez internet. Jednym ze sklepów z którego najczęściej zamawiam jest leclerc https://leclerc-online.pl/ Mają bardzo duży wybór produktów w promocyjnych cenach, a także rozbudowaną ofertę bio i produktów bezglutenowych, a na tych najbardziej mi zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 22-01-2021, 14:01
amelinkowa5 amelinkowa5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 129
Domyślnie

Bardzo różnie. Jeśli potrzebuję zrobić większe zakupy, to zwykle wybieram supermarkety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-01-2021, 12:37
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To już bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co konkretnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku pod kątem Waszego organizmu. Jeśli chodzi o zdrowe żywienie, to na pewno warto stawiać na odpowiednie potrawy. W https://vitapol.net/pl/przepisy/bars...u-vitapol.html dostaniecie chociażby barszcz czerwony na rosole, dlatego też powinniście już teraz tam zajrzeć i nad tym pomyśleć. Czuję, że to bardzo ciekawa rzecz, weźcie to pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 29-01-2021, 22:10
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Ja staram się kupować ze sprawdzonych źródeł czy to internetowych, czy tak samo stacjonarnie. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość. Bo, zdrowie jest najważniejsze. Dlatego też zainteresowało mnie ostatnio jedno- od olej rzepakowy producent , który jest najlepszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-02-2021, 20:14
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

No tak, dobrze jest mieć takie zaufane miejsce gdzie można zakupy robić. Na pewno janki centrum handlowe jest takim miejsce, jest duży wybór w sklepach i są to znane marki . Często też można ciekawe promocje trafić i dużo taniej kupić potrzebne rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-02-2021, 15:15
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

W sklepach i marketach, które mam blisko lub po drodze z pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.