kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 18-07-2021, 17:06
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Moje hobby nie jest jakieś super wyszukane, ale uwielbiam to robić i się tego nie wstydzę. Mianowicie mówię o czytaniu książek. Najwięcej książek zamawiam na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/zniwiarz...p-1544687.html ponieważ uwielbiam tam robić zakupy. Przesyłka zawsze dociera ekspresowo, a ceny książek mają naprawdę niskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 19-07-2021, 22:55
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja lubię robić zdjęcia Bardzo mnie to relaksuje i pomaga zapomnieć o problemach. Spróbuj Tutaj https://cyfratech.pl/sprzet-fotograf...ac-na-wakacje/ znajdziesz porady jakim aparatem warto robić zdjęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 21-07-2021, 03:46
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Moim hobby jest sport, nie gra, a oglądanie meczów. Uwielbiam po pracy oglądać mecze, ze względu na spore emocje. Na stronie pless.pl zasięgam informacji o nadchodzących spotkaniach czy turniejach i jak już są to potrafię przez cały dzień je oglądać. Co do dyscypliny - największym faworytem jest zdecydowanie futsal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 23-07-2021, 14:52
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Malowanie to hobby, które albo wciąga albo całkowicie odrzuca. Ja od paru miesięcy tworzę i mam wrażenie, że tego właśnie brakowało w moim życiu! Dlatego zamawiam zawsze sprawdzone i pewne artykuły malarskie aby wiedzieć, że wszystko będzie jak najlepszej jakości i wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 26-07-2021, 10:02
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Fajną sprawą jeżeli chodzi o hobby jest kolekcjonerstwo. Można kolekcjonować wiele rzeczy np. numizmaty. Wiele ciekawych monet można znaleźć na https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety . Jest tam spory wybór różnych złotych i srebrnych monet z certyfikatem autentyczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 27-07-2021, 20:06
monikak's Avatar
monikak monikak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Bolesławiec
Posty: 4
Domyślnie

Przede wszystkim jazda konna, bardzo lubię też spędzać wolne chwile wraz z rodziną - najlepiej gotując z moimi małymi asystentami lub grając z nimi w gry planszowe. Zdarza mi się też coś pomajsterkować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 28-07-2021, 17:55
Remisław Mężczyzna Remisław is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 17
Domyślnie

Nasze wspólne hobby to jazda na rowerze. Jak mamy chwilę i pogoda dopisuje to robimy takie wycieczki rowerowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 22-08-2021, 22:19
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

U mnie to wieczory całe spędzone w powieściach Lema, które nie raz znam na pamięć ale po prostu uwielbiam twórczość tego pisarza. Miałem też okazję w tym roku w Wiedniu być na niezwykłym widowisku z okazji jego setnej rocznicy urodzin. Całość świetnie zorganizował instytut Adama Mickiewicza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 30-08-2021, 14:46
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Wiecie co, jeśli chodzi o moje hobby, to nie ukrywam, że uwielbiam czytać książki. Ostatnio udało mi się znaleźć naprawdę ciekawe tytuły na zebranie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/w-poszuk...p-1404772.html . Przy okazji zamówiłam w moim dzieciom podręczniki szkolne, ponieważ rok szkolny i już za 2 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 31-08-2021, 15:05
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Wybierając produkty, które spełnią Twoje potrzeby, nie zapominaj o tym, aby były one naprawdę dobrze dopasowane. W takim wypadku takie rzecz jak glina potrzebne są naprawdę wysokiej jakości, aby Twoja praca i sztuka były wyraziste.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.