kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-03-2015, 08:52
roberta18 roberta18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie Prezent do kuchni dla siostry

Siostra niebawem wprowadzi się do swojego pierwszego domu i chciałabym jej kupić z mężem jakiś fajny, praktyczny prezent. Pierwszy pomysł - coś do kuchni. Mamy na oku różne zastawy stołowe, naszą uwagę przykuły też sztućce gerlach celestia. Nie wiemy tylko jak z jakością takich sztućców? Czy można je swobodnie myć w zmywarce? Nie są najtańsze, więc rozchodzi się o to, czy jakościowo wytrzymają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2015, 00:27
Lojka Lojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Przyznam szczerze że pomysł na taki własnie prezent jest świetny ... głównie z tego wzgledu że samemu nigdy się nie kupi takiego zestawu sztućców bo zawsze jest coś ważniejszego i kupujemy tańsze złej jakości które faktycznie rdzewieją w zmywarce, wiem to z autopsji... jednak te o których mówisz faktycznie są świetnej jakości mają je moi rodzice i są świetne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2015, 00:23
solversky solversky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Współczesne sztućce są wykonywane z solidnej stali nierdzewnej (nie licząc chińskich podróbek albo jakichś turystycznych aluminiowych tworów), więc z pewnością nie będzie problemów z myciem ich w zmywarce. Ogólnie rzecz biorąc komplet sztućców to zawsze przydatna rzecz, szczególnie jeżeli ktoś planuje np. powiększenie rodziny. Dobry pomysł na prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2015, 11:49
babelek089 babelek089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Sztućce godne polecenia pod względem jakości i wyglądu według mnie Zastawa stołowa i sztućce moim zdaniem to wizytówka domu, która świadczy o właścicielach, dlatego porządny zestaw sztućcy na pewno też się przyda i siostra będzie zadowolona z niespodzianki bez wątpienia Czasami warto zainwestować raz , a dobrze, bo jezeli kupimy coś przeciętnej jakości i będziemy to co chwilę wymieniać to też nie jest żaden biznes;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2015, 21:39
anusianowa anusianowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Z doświadczenia mogę powiedzieć wam, że cokolwiek marki gerlach będzie wyróżniało się naprawdę dobrą jakością. Ale musicie też uważać, bo jest to jedna z najczęściej podrabianych marek jeśli mowa o różnego rodzaju przyborach agd do kuchni i użytku codziennego. Dlatego warto brać ze sklepów zaufanych jak choćby ten https://www.bellodecor.com.pl/jadaln...h-celestia-04a by nie naciąć się na jakieś chińskie podróbki sztućców

Ostatnio edytowane przez anusianowa : 27-03-2015 o 10:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-03-2015, 10:56
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może jakaś książka? Kucharska, albo do poczytania. Ostatnio Seksturysta Adama Amblera stał się bardzo modny
Chyba, że koniecznie chcesz jakiś gadżet to wtedy na pewno warto podpytać siostrę z czego by się ucieszyła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-03-2015, 10:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

A może jakiś zaparzacz do herbaty? Ja ostatnio swojej kupiłam ze strony http://www.domherbat.pl/pol_m_Akcesoria-180.html mają tam bardzo fajne i nie drogie produkty, ale wszystko zależy od tego co Twoja siostra lubi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-03-2015, 18:05
katarzynkatoja katarzynkatoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał roberta18
Siostra niebawem wprowadzi się do swojego pierwszego domu i chciałabym jej kupić z mężem jakiś fajny, praktyczny prezent. Pierwszy pomysł - coś do kuchni. Mamy na oku różne zastawy stołowe, naszą uwagę przykuły też sztućce gerlach celestia. Nie wiemy tylko jak z jakością takich sztućców? Czy można je swobodnie myć w zmywarce? Nie są najtańsze, więc rozchodzi się o to, czy jakościowo wytrzymają.

cała moja rodzinka uzywa tych sztućców jest i bardzo zadowolona. Są świetne jakościowo i eleganckie co do mycia w zmywarce, to niestety nie pomogę, bo nie mam i nie wiem jak to wygląda. Na pewno jest jakaś informacja na opakowaniu..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-05-2015, 08:06
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

A może coś bardziej praktycznego? Na przykład ekspres do kawy? Obecnie niektóre modele jak na przyklad Krupsa można kupić w dobrej cenie. Piszę tutaj o ekspresach na kapsułki, do których dokupuje się specjalne kawki w większych opakowaniach. Są naprawdę fajne. Zastanawiałaś sie może nad takim?
Na stronie umieszczam porównanie najpopularniejszych obecnie modeli ekspresów na maj:
http://lepsze.co/ranking/ekspresy-do-kawy/
Ekspres pod numerem 11 wcale nie jest taki drogi
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-05-2015, 08:52
Kubota76 Mężczyzna Kubota76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie Sztućce Gerlah

Sztućce Gerlah to rewelacyjny pomysł. 5 lat temu kupiłam takie bratu z okazji rocznicy ślubu są stale użytkowane i oczywiście myte w zmywarce, ale kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Ja natomiast używam sztućców firmy Fiskars, już od 6 lat i również mogę polecić. Estetycznie wykonane i trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.