kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-04-2018, 12:14
mamamagda mamamagda is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 37
Domyślnie

Można napisać samodzielnie i raczej wszystko byłoby bez problemu, jeśli bylibyście zgodni co do rozwodu. W innym przypadku polecam Ci byś skontaktowała się z kancelarią taką jak gptogatus.pl. Nie będziesz się o nic musiała martwić, otrzymasz profesjonalną pomoc i przebrniesz przez cały ten etap lżej, wiedząc, że masz u boku osobę, która się na tym zna i takich spraw prowadziła już bardzo dużo. Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-04-2018, 17:44
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Powiem szczerze, że adwokat rozwodowy zrobi to dużo lepiej. Będzie wszystko profesjonalnie z odpowiednimi zagadnieniami. Ja sama nie brałabym się za pisanie pozwu, bo bałabym się, że coś źle uchwycę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-03-2019, 21:46
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Generalnie jest to trudne pytanie. Wszystko zależy od tego czy czujemy się na siłach, żeby taki pozew napisać. Jeśli chcemy rozwód z orzeczeniem o winie, to należy tą winę udowodnić, a to jest czasem trudne. W takich sprawach udział prawnika jest moim zdaniem niezbędny. O kwestiach związanych z rozwodami poczytajce sobie tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Jest tam ciekawy blog, który porusza wiele tematów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-05-2019, 12:23
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Chyba można, ale myślę, że jakiś specjalista lepiej to ogarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-08-2019, 16:47
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Nie wiem, jak wy, ale ja na waszym miejscu bym nie ryzykowała. Lepiej zgłosić się do radcy prawnego. Ja na przykład polecam radcę prawnego z Rybnika, a dokładnie https://tatianaparma.pl/ - pełen profesjonalizm i zaanagżowanie w każdą sprawe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-10-2019, 13:02
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Oczywiście, ze można samodzielnie napisać taki pozew. Dla niektórych nie będzie to stanowić żadnego problemu, a inni będą się męczyć i zastanawiać, jak to zrobić i co w takim pozwie trzeba zawrzeć, a co można pominąć. Jeśli podczas pisania pozwu potrzebowalibyście pomocy rzetelnego prawnika, to polecam umówić się na rozmowę telefoniczną z adwokatem Radosławem Przymuszałą - http://adwokatprzymuszala.pl/. Udziela on zdalnych porad, co jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem na uzyskanie konkretnej informacji. Dzięki temu zaoszczędzicie tez nerwów, bo będziecie wiedzieć, że pismo jest prawidłowo sporządzone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-11-2019, 12:50
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Można, ale w takich sprawach lepiej mieć wsparcie dobrego adwokata uważam. Tym bardziej, że rozwód nie zawsze tak łatwo i gładko przebiega, wszystko od okoliczności zależy. Ja na przykład polegałam na kancelarii https://sobczak-maciejewska.pl/ w Łodzi. Jak ktoś ma tak duże doświadczenie, to zupełnie co innego. Do tego miałam ogromne wsparcie przez cały czas, co w tym czasie było dla mnie ogromnie ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-01-2020, 09:59
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Oczywiście, że można. Wjedź sobie na internet i zobacz przykładowe wzory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-02-2020, 23:33
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Pewnie, że można ale czy warto? wiadomo, że prawnik wykona to zadanie profesjonalnie. A jeśli nie będzie to rozwód zawarty ugodowo, to wiadomo, że każdy etap jest równie ważny. Nawet sam pozew. Polecam kontakt z kancelarią http://gajda-adwokat.pl/ która od lat zajmuje się sprawami rozwodowymi. Podejmują się również tych trudniejszych, prowadzą także rozwody międzynarodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-07-2020, 10:49
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ale za prawnika musisz zapłacić, a nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.