kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-01-2019, 10:03
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Warto od początku ciąży dbać o skórę i bardzo dobrze ją nawilżać. Na pewno sprawdzą się balsamy intensywnie nawilżające lub olej kokosowy. Najważniejsze jest, żeby je regularnie stosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-01-2019, 11:24
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Nawilzenie skory to dla mnie podstawa, by miec ladne cialo. Mam balsam do ciala z avokado Hildegard Braukmann i nim nawilzam skore. Po kapieli jest to konieczne, bo skora sie wyszusza. Jakie kosmetyki macie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-04-2019, 14:02
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A jakie kosmetyki możecie polecić do pielęgnacji? Obecnie u mnie to 27 tydzień ciąży i jeśli chodzi o rozstępy to na razie ich nie ma, ale wiem, ze to nie znaczy że ich nie będzie. Co u Was się sprawdziło?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-04-2019, 14:12
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Ja jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków lub np. oleji. Polecam z całego serca olej migdałowy, świetnie się wchłania i nawilża skórę. A nawilżanie jest tu najważniejsze. Czasami nie mamy wpływu na to, że rozstępy się pojawiają ale na pewno są mniejsze i szybciej zbledną i staną się niewidoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 03-04-2019, 14:22
GinaD99 GinaD99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Można masować i nawilżać skórę kremami, ale niektóre kobiety i tak będą miały rozstępy, to jest dość indywidualna cecha.
__________________
imprezy integracyjne lublin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-04-2019, 09:51
kaja22 kaja22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 2
Domyślnie he

hhhhhhhnnnnnn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-04-2019, 10:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Wydaje mi się, że ciężko tutaj zapobiegać. Sama mam rozstępy, pojawiły się po ciąży i póki co nic nie dało się z nimi zrobić. Przyznam, że strasznie mi się to nie podoba i zastanawiam się jednak nad medycyną estetyczną. Widziałam, że w Krakowie w Neonii wykonują takie zabiegi: https://neonia.com.pl/problem-zabieg...nie-rozstepow/. Może któraś z Was robiła i może coś więcej napisać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-05-2019, 14:15
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

W ciąży należy jak więcej uwagi poświęcić skórze. To ona naciąga się do granic możliwości a potem po porodzie każda kobieta by chciała mieć płaski brzuch bez rozstępów. Z takich naturalnych preparatów, które sobie dobrze radzą z profilaktyką rozstępów to smarowanie brzucha olejkiem ze słodkich migdałów, masłem shea lub najzwyklejsza oliwką, oczywiście bez parabenów, konserwantów, czy SLS. Więcej info tutaj: https://www.zdrowyportal.org/3415/sk...i-kosmetyczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-07-2019, 09:02
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Możesz też wypróbować różne kosmetyki na rozstępy. Ciekawe wydają mi się produkty z Bio Oil: https://www.cocolita.pl/bio-oil. Czytałam o tym, że świetnie sprawdzają się na blizny i rozstępy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-07-2019, 22:03
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

czasami trzeba sobie pomóc jak diety i sport nie pomagają, a roztępy to niestety coś na co nie ma reguły i tak są zawsze widoczne. Tutaj jedynie laser pomoże albo peelingi, ja korzystałam tylko z laseerów w klinice dermed w Krakowie http://krakow.dermed.pl/pl/ efekty super
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.