kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-06-2019, 12:42
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Cena OC zależy od tak wielu rzeczy, że lepiej samodzielnie poszukać najlepszej opcji ubezpieczenia w porównywarkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-07-2019, 12:03
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Tez mi się tak wydaje, ze najlepiej szukac przez porównywarki bo można znaleźć sporo tańsze ubezpieczenie. Nie ma co przepłacać, to tylko oc. Ja zawsze porównuje kilak ofert zanim coś wybiore.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 03-07-2019, 16:59
aza aza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Powinno się badać regularnie poziom różnych pierwiastków w organizmie, nie tylko w wyjątkowych wypadkach takich jak ciąża czy choroba. Szkoda, że jest to jeszcze praktyka bardzo znikoma. Liczę na to, że społeczeństwo w końcu się tego nauczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 04-07-2019, 11:34
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Generalnie teraz wszystko opłaca się kupować przez internet nawet ubezpieczenie auta Nawet jak się prowadzi firmę to się szuka oszczędności. Zerknij sobie na porównywarki oc i ac - na bank znajdziesz tanie ubezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-07-2019, 18:08
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

no jasne, ja własnie kilka dni temu ubezpiecząłam auro przez rankomat. Znalazłam w tej porównywarce ubezpiecznie o 500 zl tańsze niz proponował mi mój poprzedni ubezpieczyciel. Nie ma sensu przepłacac, w końcu to tylko oc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 02-08-2019, 10:06
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Cuk do polisy dodaje pakiet porad prawnych więc oprócz taniego ubezpieczenia OC mam jeszcze przydatny dodatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-09-2019, 09:22
kropkajan Mężczyzna kropkajan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja przy wykupowaniu OC na samochód od razu udałem się pod adres http://porownywarki-ubezpieczen.pl/ żeby wybrać najlepszą porównywarkę, za pomocą której obliczyłem wysokość stawki i porównałem poszczególne oferty. Później udałem się do placówki i wiedziałem, czego się spodziewać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 25-09-2019, 10:31
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Jeżeli zależy Wam na pozyskaniu rzetelnych informacji to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę: http://kalkulator-ubezpieczen.pl/ Ja trafiłam na nią z polecenia znajomego. Znajdziecie na niej między innymi informacje dotyczące porównania stawek ubezpieczeń dotyczących na rynku. Dzięki tym wskazówkom udało mi się w końcu wybrać odpowiednie ubezpieczenie samochodu. Szczerze polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-09-2019, 20:37
Elenka94 Elenka94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zanim się wybierze ubezpieczyciela, trzeba się dokładnie rozejrzeć i zobaczyć który jest najtańszy lub na najlepszą ofertę. Pomocne może być to - http://kalkulator-ubezpieczen.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 16-12-2019, 15:54
michalmak Mężczyzna michalmak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

O ubezpieczeniu samochodu czytałem na stronie internetowej http://ubezpieczenie24.org/ bardzo przydatne porady. Cieszę się, że znalazłem takie, bo mogę teraz bez obaw porównać oferty i wybrać najlepszą wiedząc, czym się kierować i nie wyjść na tym jako przegrany.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.