kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-07-2020, 11:16
Olgierd7290 Mężczyzna Olgierd7290 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Sam zawsze długo szukam fryzjera, ponieważ nigdy nie wiem, który Salon Fryzjerski Barber bielsko jest warty uwagi. Nie wiem czym się kierować podczas wyboru fryzjera barbera. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-07-2020, 10:49
Zenobiusz7388 Mężczyzna Zenobiusz7388 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wybór fryzjera jest trudny, ponieważ w dużych miastach fryzjerów jest bardzo dużo. Sam nie wiem, który salon fryzjerski bielsko jest warty uwagi, więc nie doradzę Ci odnośnie barbera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-08-2020, 16:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Ja na ten moment stawiam wyłącznie na salon Inharmony z których usług korzystam od dawna i naprawdę jestem pod wrażeniem zarówno co do efektów koloryzacji, różnych pomysłów na metamorfozy, ale również fajne zabiegi które skutecznie odbudowują włosy typu OLAPLEX. Mam nadzieję, że skorzystacie i oczywiście wyjdziecie zachwycone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 01-10-2020, 13:18
moczka moczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 6
Domyślnie

Nigdy wcześniej nie miałam swojego ulubionego fryzjera, ale ostatnio koleżanka mi jednego poleciła i jestem zachwycona. Zawsze miałam problemy z cienkimi i rzadkimi włosami i nie mogłam sobie poradzić z tym problemem. Fryzjer polecił mi regularnie stosować olejek rycynowy na włosy i skórę głowy. Wskazał artykuł jak się zabrać za pielęgnację i bardzo pomogło. Wszystko jest dobrze opisane tutaj http://www.zdrowe-wlosy.pl/skladniki...nowy-na-wlosy/ Polecam wszystkim spróbować. Działa rewelacyjnie i jest bardzo tani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-10-2020, 10:29
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja chodze do fryzjera tutaj https://www.salon-bw.pl/
Polecam będziecie zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-11-2020, 21:54
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli jesteście z Warszawy to świetnym salonem jest Magia Blondu, chodzę do nich regularnie, byłam już u Danusi i Kingi blondynki. Moje włosy przeszły sporą metamorfozę, kolor jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-11-2020, 22:16
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Zgadzam się, to najlepszy salon fryzjerski w Warszawie. Chodzę tam regularnie, jeszcze w poprzedniej lokalizacji. Niedawno przenieśli się na Sarmacką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-12-2020, 08:40
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Będąc w temacie fryzjera, to chciałabym was zapytać czy znacie tę aplikację: https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid ? Można w niej sprawdzić jaki salon fryzjerski znajduje się w pobliżu i zarezerwować w nim wizytę. Aplikacja jest darmowa, a dzięki założonej u nich karcie stałego klienta, macie dodatkowo zniżki i super oferty do dyspozycji. Dajcie znać, czy korzystacie z takich dobrodziejstw technologicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-01-2021, 12:41
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych kosmetyków czy narzędzi fryzjerskich, top wpadnij do nich https://hurtowniafryzjerska24.pl znajdziesz tam wszystkie potrzebne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-06-2021, 21:47
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Nie znam tej hurtowni fryzjerskiej, mam kilka swoich ulubionych stacjonarnych i online gdzie wiem, ze dostane bez problemu sprzęt od Babylisspro, a tą markę sprzętu bardzo lubie, maja świetnej jakości urządzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.