kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-01-2017, 11:30
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Na Bruno Marsa ktoś idzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-02-2017, 13:46
MarianIg Mężczyzna MarianIg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 6
Domyślnie

Z filmów mogę polecić teraz najnowszą część Resident Evil. Grają aktualnie w kinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 29-03-2017, 11:12
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Bilety na spektakle, koncerty, festiwale itd znajdziesz na http://www.ticketmaster.pl/category/...e-bilety/10101
Z tego co widziałam jest ich całkiem sporo zaplanowanych na ten rok. Do kina nie lubię chodzić, zdecydowanie wolę koncerty lub teatr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-05-2017, 13:22
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Z kinowych nowości mogę polecić dramat "Przyrzeczenie" i horror "Uciekaj!", a jeśli lubicie filmy przyrodnicze, to "Z nurtem życia", a z dokumentów "Sonita" - to jeden z lepszych dokumentów jakie oglądałam w ostatnim czasie, naprawdę warto obejrzeć, w W-wie puszczają go w kinie Luna http://www.kinoluna.pl jak i wiele innych dokumentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-05-2017, 16:49
Iwonka90 Iwonka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 25
Domyślnie

Może to nie do końca jakieś wydarzenie w teatrze czy operze, ale 18 maja na Canal+ będzie bardzo fajny film dokumentalny „O Małoletni heavy metal” o członkach zespołu Unlocking The Truth. Ostatnio z mężem zdecydowaliśmy się na Telewizja Światłowodowa i dzięki dostępowi do kanałów takich jak Canal+ czy HBO można znaleźć kilka takich właśnie ciekawych smaczków A film polecam, po zapowiedziach można spodziewać się sporo dobrej muzyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 22-05-2017, 12:20
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Taa, no dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-06-2017, 04:15
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Od siebie polecam wybrać się do wine coffee house na olkuskiej 7 w Warszawie. Co chwilę mają ciekawe koncerty , ja miałam przyjemnośc posłuchać wokalu Angeliki Anozie parę tygodni temu - było fantastycznie. Warto być na bieżąco z wydarzeniami tego typu : https://www.facebook.com/winecoffeehouse/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 07-09-2017, 11:53
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

zdecydowanie warto oglądać
check here
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 26-09-2017, 10:52
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

W tym roku byłam na spektaklu "Śpiąca królewna" w wykonaniu Moscow City Ballet i ogromnie wszystkim polecam, na prawdę warto wydać te 150 zł za bilet i zobaczyć tę grupę baletową w akcji przynajmniej raz w życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-09-2017, 11:29
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ciężko jest coś polecić, bo każdemu może podobać się co innego, więc nie jest to takie proste, ale jakby ktoś szukał stron, gdzie można lepiej zapoznawać się z filmami, to chyba warto poznać popularne strony internetowe: http://podpowiadamy.pl/najciekawsze-...tyce-filmowej/, zapewne każdy z nas korzystał chociażby z filmwebu (sama z niego często korzystam), ale są też inne, także warte poznania i zapoznania się z nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.