kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-01-2018, 21:16
afrodyta afrodyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wszystkie propozycje są bardzo ciekawe, ale osobiście wole jednak wybrać się do jakiegoś sklepu i pooglądać mebelki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-01-2018, 20:53
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Ja to samo... musze usiasc, a jak trzeba to sie polozyc i wyprobowac ostatnio bralismy w salonie agaty lozko - sprzedawca mial z nas niezly obaw jak sie obracalismy na lozku ;p ale fakt - moim zdaniem warto przetestowac bo meble kupuje sie na lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-01-2018, 09:25
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Dla mnie najważniejsze jest przy wyborze mebli do pokoju dziecka ich uniwersalne wykorzystanie. Też raczej stawiam na takie meble, które posłużą na lata. W przypadku dwójki dzieci jest to bardzo wazne. Dobrą opcją sa również łóżka dwuosobowe. W sklepie https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Pod...-dla-dzieci/29 konsultantka doradziła mi taką właśnie opcję i rzeczywiście jest to chyba najrozsądniejsze wyjście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-01-2018, 06:39
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Ja ostatnio kupiłam nowe meble do pokoju mojej córki i wybraliśmy produkty ze strony Meblik https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-mlodziezowe/. Mają tam bardzo szeroką ofertę mebli młodzieżowych, które na pewno sprostają waszym oczekiwaniom. Jeśli ktoś szuka mebli dla swojego dziecka, to zdecydowanie polecam sprawdzić tę stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-02-2018, 08:03
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Meble to nie wszystko, trzeba też pomyśleć o ładnym dywanie. Moim zdaniem w szczególności w pokoju dziecięcym nie powinno go zabraknąć, ponieważ dzięki niemu wnętrze będzie wydawać się cieplejsze i komfortowe. Z drugiej zaś strony dywan to miejsce na którym dziecko się bawi. Jak chcesz kupić wytrzymały i w ciekawych wzorach to warto zastanowić się nad modelami lorena canals . Znajdziesz je w sklepie e-babystuff.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-02-2018, 08:29
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A ja mam wątpliwości co do dywanu w pokoju dziecięcym... Łatwo zbiera kurz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-02-2018, 12:19
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

To może być zresztą przyczyna wielu alergii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-02-2018, 18:51
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Ja mam dywan bo jak mała uczyła się chodzić to miałam obawy, że rozbije sobie głowę jak upadnie. Codziennie go odkurzam więc nie mam obaw o alergię. Co do mebli - młoda zażyczyła sobie fotel zastanawiam się nad takim piankowym https://www.sportking.pl/gepetto-mini-fotelik-czerwony/ . Myślę, że to idealny mebel do dziewczęcego pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-02-2018, 09:47
glorianka glorianka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 10
Domyślnie

Powinien być bezpieczny, to racja. Funkcjonalność to już raczej kwestia jego urządzenia, natomiast bezpieczeństwo to faktycznie ewentualne certyfikaty. Według mnie chodzi przede wszystkim o solidność i trwałość mebli, o jakość po prostu... Inną sprawą jest, żeby zrobić to ze smakiem i z gustem. Bo jak widzę te różowe dziecinne mebelki czy ściany... Masakra. Jak dla mnie lepiej na ściany dać coś bardziej neutralnego, a meble dobrać tak, żeby nadały się na kolejne lata, nie tylko pod malucha. Przecież nie będzie się ich zmieniać co cztery lata Meble dla córki kupowałam w Abrze i cieszę się, że udało mi się znaleźć takie, które nie są zbyt "dorosłe", mają w sobie coś dziewczęcego, ale nie są też typowo dziecięce. Bedą dobre też za kilka lat, jak młoda podrośnie. Ogólnie wszystkim się podobają, zawsze kiedy ktoś wchodzi do jej pokoju to mówi "ojej jak ładnie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-02-2018, 08:34
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

W pełni się tutaj zgadzam. Przy czym gdybym miała wybrać jakieś meble do pokoju mojej córeczki, najchętniej postawiłabym na styl skandynawski i produkty dostępne w ofercie Dutch House . Przede wszystkim bowiem są one utrzymane w mojej ulubionej, skandynawskiej stylistyce, a jednocześnie prezentują się bardzo ładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.