kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-03-2021, 17:11
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie niskie libido

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.polskie-spa.pl/problemy-...cja-po-60-tce/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-03-2021, 11:36
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

Ja mialam problem z niskim libido, nasze zycie seksualne niestety na tym ucierpiało, ale pani ginekolog zaradzila przepisala mi tabletki Vines, teraz jest juz znaczna poprawa, wychodzi na to, ze te ktore wczesniej bralam byly zle dopasowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-04-2021, 09:04
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Hm, wydaje mi się, że to może być*gorszy okres, albo organizmowi brakuje jakiś witamin. U mnie problem z libido rozwiązał całkowicie ten suplement https://ormus-sklep.pl/i-love-herbs/...943954124.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-11-2021, 23:38
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Ja nie mam ochoty na seks przez to że zbliżenia są dla mnie stresujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-12-2021, 21:42
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał anik
Ja nie mam ochoty na seks przez to że zbliżenia są dla mnie stresujące.

Rozumiem, że chodzi o zabezpieczenie lub jego brak? Bynajmniej ja też tak miałam, że obawiałam się wpadki. Dlatego zdecydowałam się na antykoncepcję, mam tabletki drovelis. Może wybierz się do ginekologa, porozmawiaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-12-2021, 22:10
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał lila
Rozumiem, że chodzi o zabezpieczenie lub jego brak? Bynajmniej ja też tak miałam, że obawiałam się wpadki. Dlatego zdecydowałam się na antykoncepcję, mam tabletki drovelis. Może wybierz się do ginekologa, porozmawiaj.

Dokładnie, stres to u mnie dominujące uczucie bardzo często. Też pewnie przez to, że raz prezerwatywa zawiodła. Ciąży z tego nie było, ale moje podejście się zmieniło, mam duży dystans. A jak twoje tabletki, sprawdzają się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-12-2021, 21:56
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał anik
Dokładnie, stres to u mnie dominujące uczucie bardzo często. Też pewnie przez to, że raz prezerwatywa zawiodła. Ciąży z tego nie było, ale moje podejście się zmieniło, mam duży dystans. A jak twoje tabletki, sprawdzają się?

Sprawdzają się jak najbardziej. Teraz to jest tak, że często ja inicjuję zbliżenia, jest większy spontan. Mój ginekolog zapewniał, że są bardzo dobrze tolerowane i tak faktycznie jest od początku. Bierze się 24 tabletki aktywne, a potem 4 placebo i nowy blister.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-12-2021, 00:27
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Popróbujcie akcesoriów erotycznych - zabawki i seksowne stroje są bardzo dobrym rozwiązaniem. Tu macie podpowiedź co do akcesoriów https://www.rozkoszyk.pl/artykul/6-a...artnerem-92548 poczytajcie sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-12-2021, 07:27
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

Przyczyn może być wiele i u kazdej osoby inna. Może skonsultuj problem tutaj przychodnie-rsc.pl Tam pracują bardzo dobrzy lekarze na nowoczesnym sprzęcie na pewno dobrze Cię zbadają. Może to być wina nieuregulowanych hormonów a może całkiem coś innego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-01-2022, 10:10
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Szukając pięknej i ładnie wykonanej bielizny, ale również strojów kąpielowych i bielizny sportowej to jak najbardziej polecam zajrzeć także do oferty Valetta. W mojej opinii zdecydowanie jeden z ciekawszych sklepów z piękną bielizną nocną w nowoczesnym wydaniu zarówno koszule, body, pończochy i wiele, wiele innych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.