kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-11-2017, 18:50
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Mieszkania w Warszawie

Witajcie! Gdzie znajdę jakieś godne polecenia nowe mieszkania do kupienia w Warszawie ? Szukam jakiś godnych polecenia , w dobrej lokalizacji oraz w przystepnej cenie mieszkań. Co mi polecacie ? Ponoć http://nexity.pl/ mają bardzo fajne mieszkanka w dobrej cenie i lokalizacji. Co mi radzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2017, 09:22
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

Ja ze swojej strony mogę polecić Mokotów, mieszkam tam od dzieciństwa i nawet jak się wyprowadziłam od rodziców, to i tak poszukałam stancji w obrębie Mokotowa. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi, a poza tym blisko są tereny zielone dla spacerowiczów, dla zakupowiczów zaś Galeria Mokotów. Tutaj możesz sprawdzić, jak wygląda kwestia warszawskich mieszkań, nie tylko w mojej dzielnicy - http://www.design-interior.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2017, 08:08
Weti24 Mężczyzna Weti24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie

Słyszałem że dobrze tam się mieszka. Często tam jeździmy do znajomych.
__________________
biustonosz samonośny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-12-2017, 15:29
2polzapracowany Mężczyzna 2polzapracowany is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 5
Domyślnie

A mi się nie podoba mieszkanie tam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2017, 17:07
deNomina Mężczyzna deNomina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Czemu Ci się nie podoba? Przecież jest naprawdę ładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2017, 11:37
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

moim zdaniem Wilanów jest najładniejszą dzielnicą, a jeszcze powstaje tyle nowych inwestycji że wkrótce to już w ogóle będzie tam fajnie. ja też właśnie szukam mieszkania i współpracuję w pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim. muszę przyznać, że bardzo sympatyczny człowiek i fajnie doradza. widać że ma duże pojęcie o rynku nieruchomości i różne dojścia. już kilka oferty widziałam, wszystkie mi pasują ale poczekam jeszcze bo podobno 2 nowe mieszkania się pojawiły i po Nowym Roku podejmę decyzję. Łapcie numer telefonu do niego 603 195 624 , jest naprawdę świetnym agentem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-12-2017, 12:52
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Mokotów jest super. Jest bardzo blisko centrum i ma świetne połączenie. Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania na nowym osiedlu Mozaika Mokotów https://www.mozaikamokotow.pl/ . To inwestycja firmy Layetana. Do wyboru są nowoczesne apartamenty (od 25-150mkw, dwukondygnacyjne, wysokie -ponad 3m) To idealne miejsce dla osób, które cenią bliskość centrum ale jednoczesnie nie chcą mieszkac w tłoku. Mozaika to przestronne osiedle w zacisznej okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-01-2018, 11:04
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Mokotów zły może nie jest ale zatłoczony i głośny, wyprowadziłam się stąd na Wilanów, a bardzo ładne tam osiedla powstają, między innymi Oaza Wilanów, gdzie okolica jest spokojna i dzielnica bardziej prestiżowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-01-2018, 16:25
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja zamiast mieszkania planuję kupić dom a w zasadzie segment w zabudowie bliźniaczej lub w szeregowcu. Bardzo fajne domy oferuje firma Aras http://aras.com.pl/ . Zbudowali osiedle na terenie Wawra. To bezczynszowe lokale, które można nabyć w programie MDM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-01-2018, 23:42
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Mieszkań w Warszawie nie brakuje, ale mało kogo stać na kupno większości z nich. Tzn nie mówie tutaj o kupnie kilku mieszkań a o jednym, bo ceny z reguły są bardzo wysokie. Sama do niedawna szukałam mieszkania i całe to szukanie zajęło mi prawie rok i ostatecznie zdecydowałam się na kupienie mieszkania, które znalazłam tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/...warszawa/ursus . Polecam zajrzeć jeśli nie chcecie zapłacić majątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.