kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-10-2015, 16:18
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Serio ktoś wierzy w suplementy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-11-2015, 16:27
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Oczywiście, że tak, jak najbardziej.
Tylko od razu uściślijmy - mówię np. o magnezie, a nie o jakichś cud-specyfikach zastępujących dietę i ćwiczenia.
Magnez jak najbardziej jest potrzebny sportowcom. Poczytaj, jak wyglądają objawy braku magnezu i może sama zaczniesz wierzyć w skuteczność tego rodzaju suplementów.

Ostatnio edytowane przez zulma : 23-11-2015 o 16:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-11-2015, 20:19
StefaniaDz's Avatar
StefaniaDz StefaniaDz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Biorąc suplementy, nie ryzykujesz niczym, pod warunkiem, że będą one ze sprawdzonego źródła, na przykład z apteki lub renomowanego i autoryzowanego sklepu z odżywkami i suplementami dla sportowców. Nieznanych źródeł radziłabym nie tykać ani nie kusić się na reklamy. Sprawdzone jest najmniej ryzykowne:-) Poza tym, to są suplementy, czyli wspomagacze, nie leki. Najlepiej poradzić się trenera, jakie w danej fazie twoich ćwiczeń będą dla ciebie najlepsze. Ja polecam wszystkie thermo, dają powera na siłowni:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-12-2015, 06:28
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja proponuję by zacząć odchudzanie pod okiem specjalisty. Znalazłam stronę http://odchudzanie.primaveraspa.pl/p...rzyjaciol.html A, że po zimie zawsze przybieram, to po chcemy z przyjaciółką skorzystać z tej oferty. Zostanie nam dobrana dieta, ćwiczenia, same poznamy zasady diety dobranej indywidualnie. Do tego ruch na świeżym powietrzu. A wszystko pod okiem specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-01-2016, 09:39
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Moim zdaniem to jest tak, że odpowiednio dobrane suplementy czy kapsułki na odchudzanie SAME nie załątwią problemy zbędnych kilogramów, bo do tego potrzebna jest jeszcze aktywność fizyczna, albo precyzyjnie dobrana dieta.
To najważniejsze. Ale za to produkty na odchudzanie mogą pewne procesy spalania zbędnych kg wspomagać, np jak kapsułki http://pl.belightplus.com/leki-na-odchudzanie.html, które min:
  • hamują łaknienie, więc ma sie poczucie sytości
  • neutralizują węglowodany skrobiowe, które odkładają się w formie tłuszczu
  • no i regulują poziom cukru we krwi

Wszystko dla ludzi, ale z głową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-08-2016, 18:15
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja uważam, że jeżeli chcesz osiągnąć fajną figurę to warto intensywnie ćwiczyć i trzymać dietę. Dodatkowo przy intensywnych ćwiczeniach warto uzupełniać sobie białko. Takie białko można dostać w takich http://biowitalni.pl/60-odzywki-bialkowe sklepach. Warto o nim pamiętać bo organizm bardzo go potrzebyuje przy większym wysiłku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-08-2016, 20:46
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Ja wierze w suplementy tylko z olimpu, ponieważ oni starają się robić wszystko na bazie naturalnej np therm line hydrofast z ziołami. Temu suplementowi ufam ponieważ pomógł mnie siostrze i cioci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-09-2016, 08:43
diane diane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Prowadzę dość aktywny styl życia: biegam 4-5 razy w tygodniu, chodzę na siłownie, staram się przynajmniej 2 razy do roku wziąć udział w jakimś maratonie. Szukam różnych nowinek, kilka tygodni temu natrafiłam na wodę Veroni Hydration i jest naprawdę spoko. Nieźle nawadnia organizm i pomaga przywrócić odpowiednie pH organizmu. My biegacze wiemy jakie to ma ważne znaczenie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-09-2016, 10:34
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Bardzo dobrym suplementem jest sok z jagód Acai. Ma bardzo wiele walorów odżywczych i prozdrowotnych. Zawiera on bardzo dużo witaminy C. Jest pyszny i więcej można o nim poczytać tu http://www.cvsklep.pl/Sok_z_Acai . Warto chociaż spróbować, sprzyja on dietom i zdrowemu odżywianiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-10-2016, 12:53
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Dziewczyny, a ja ostatnio sporo czytałam o odżywkach białkowych i zastanawiam się kiedy warto zacząć je stosować. Przy jakiej intensywności ćwiczeń? Sporą ofertę odżywek znalazłam na http://www.guiltfree.pl/pl/355-odzywki-bialkowe , możecie coś doradzić dla osoby początkującej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.