kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 27-03-2018, 09:48
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał babajagowa
Moim zdaniem wakacje nad Polskim morzem to jakaś wielka porażka, lepiej zabrać dzieciaki gdzieś za granicę.
Zgadzam się, u nas są tumy ludzi i przeważnie nie ma odpowiedniej pogody żeby dzieci się popluskały w wodzie. My jedziemy po raz kolejny na Sardynię http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje...cje-dla-dzieci bo tam jak sami widzicie atrakcji dla dzieci jest mnóstwo a morze jest zawsze ciepłe i pogoda dopisuje też praktycznie cały sezon
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 31-03-2018, 15:22
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie

super opcja, zazdroszczę sama chętnie bym się na te wakacje w końcu wybrała ! oglądałam ostatnio markowe kąpielówki i juz tak mi się zachciało wakacji, nie wyobrażacie sobie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 31-03-2018, 16:13
MarcinDr's Avatar
MarcinDr Mężczyzna MarcinDr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

Takie wakacje są na prawdę świetne. Trzeba jednak pamiętać o wczesnym ich zaplanowaniu. W sezonie może nie być wolnych terminów.
__________________
Nie należy próbować chwytać czegoś, co się upuści, zanim spadnie na ziemię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 09-07-2018, 17:12
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Taka podróż z dzieckiem ma swój urok . Ja mam dwójkę chłopaków także wiem coś na ten temat. Oczywiście najlepsze jest te całe pakowanie... Zawsze brakuje miejsca. W tym roku postanowiłam już nie upychać rzeczy w torbę, lecz że zakupię dużą walizkę. Dowiedziałam się od znajomej, że tutaj https://sklep.solier.pl zakupię coś naprawdę wytrzymałego i pojemnego. Muszę tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 11-07-2018, 20:19
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja się wybieram na wakacje nad morze pod koniec sierpnia. Zastanawiam się jak upchnę walizki do auta... Mamy dwójkę dzieciaków więc na pewno nie będzie to takie łatwe. Koleżanka poleca mi wypożyczenie boxu na dach. Takie bagażniki dachowe ponoć świetnie się sprawdzają i są bardzo pojemne. Jak sądzicie - czy to dobra opcja? Korzystacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.