![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
|||||||
| Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Hej, te upały ostatnio są nie do zniesienia. Muszę założyć klimatyzację, bo nie wytrzymam. Czy macie jakąś sprawdzoną firmę oferującą klimatyzacja do mieszkania warszawa? Z góry dziękuję za każdą pomoc!
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
MOim zdaniem klimatyzacja w mieszkaniu jest zbędna.
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Cytat:
Zależy gdzie mieszkasz. W mieście jak masz po 36 stopni na dworze, to klimatyzacja z całą pewnością się przyda. Zobacz sobie duże osiedla w Warszawie, ile tam na zewnątrz widać klimatyzatorów. Ludzie nie montowaliby tego gdyby nie było im potrzebne. Jeżeli ktoś szuka specjalistów w Warszawie, to ja korzystała z usług http://duer.pl/klimatyzacja/warszawa/. |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Na ostatnich piętrach w bloku to czasem dach się potrafi strasznie nagrzać
__________________
https://datamasters.pl/linki-sponsorowane/ |
|
#5
|
|||
|
|||
|
no to prawda - na ostatnich pietrach w bloku to taka klimatyzacja to obowiazek!
_______________ https://www.iicd.pl/klimatyzacja-mie...anie-i-zalety/ |