kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-08-2020, 08:40
zuzq5 zuzq5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 60
Domyślnie klimatyzacja do mieszkania Warszawa

Hej, te upały ostatnio są nie do zniesienia. Muszę założyć klimatyzację, bo nie wytrzymam. Czy macie jakąś sprawdzoną firmę oferującą klimatyzacja do mieszkania warszawa? Z góry dziękuję za każdą pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2021, 10:30
lubowitz.verdie's Avatar
lubowitz.verdie lubowitz.verdie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Łańcut
Posty: 4
Domyślnie

MOim zdaniem klimatyzacja w mieszkaniu jest zbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-06-2021, 09:14
PannaAnna PannaAnna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał lubowitz.verdie
MOim zdaniem klimatyzacja w mieszkaniu jest zbędna.


Zależy gdzie mieszkasz. W mieście jak masz po 36 stopni na dworze, to klimatyzacja z całą pewnością się przyda. Zobacz sobie duże osiedla w Warszawie, ile tam na zewnątrz widać klimatyzatorów. Ludzie nie montowaliby tego gdyby nie było im potrzebne. Jeżeli ktoś szuka specjalistów w Warszawie, to ja korzystała z usług http://duer.pl/klimatyzacja/warszawa/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-08-2021, 20:10
Honma Honma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie

Na ostatnich piętrach w bloku to czasem dach się potrafi strasznie nagrzać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-05-2022, 17:37
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

no to prawda - na ostatnich pietrach w bloku to taka klimatyzacja to obowiazek!



_______________
https://www.iicd.pl/klimatyzacja-mie...anie-i-zalety/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.