kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-04-2015, 23:37
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie Polerowanie lakieru samochodowego - potrzebna pomoc!

Witam wszystkich!

Mam dość nietypowe pytanie, ale mam nadzieję, że poratujecie kobietę w opresji :P Mój mąż jest zakochany w naszym nowym aucie. Ma bzika na jego punkcie, dosłownie! Kilka dni temu wyjechał w długą trasę, więc mam chwilę czasu :P Chciałabym, aby po powrocie męża czekała na niego mała, ale bardzo miła niespodzianka Postanowiłam wypolerować nasz samochód na błysk I tu zaczynają się moje wątpliwości co do tego pomysłu... Jak myślicie - lepiej kupić kosmetyki w sklepie samochodowym i zrobić to samej według instrukcji czy zdać się na rękę fachowców, którzy znają się na rzeczy i polerowanie lakieru samochodowego to dla nich pestka? Jeśli lepszym rozwiązaniem jest to drugie, to gdzie szukać takich specjalistów? Proszę o pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-04-2015, 15:38
dojrzalsza dojrzalsza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Generalnie samemu na pewno efekt nie będzie idealny ale tańszy. W zależności na czym Ci zależy poszukaj odpowiedniej myjni. Są już takie z myciem i polerowaniem. Ewentualni jakiś specjalista ale zedrze z Ciebie kasę.Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2015, 11:50
toska90 toska90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Skoro mąż ma takiego bzika na punkcie swojego samochodu, to podziwiam, że masz odwagę cokolwiek z nim robić Skoro nie masz zbytniego doświadczenia, to radzę udać się do fachowca w stylu http://www.braciapietrzak.pl/, który to zrobi profesjonalnie. Podpatrz wtedy co i jak robi i następnym razem już będziesz umiała to zrobić samodzielnie.

Ostatnio edytowane przez toska90 : 07-05-2015 o 11:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-04-2015, 16:46
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Chyba faktycznie nie będę ryzykować i zdam się na rękę fachowca, który zna się na rzeczy :P Jeszcze nie daj Boże zrobiłabym coś źle, a mąż zamiast niespodzianki miałby zawał na miejscu, a tego bym nie chciała Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi! Może po wizycie u fachowca następnym razem odważę się na samodzielne polerowanie lakieru cacka mojego męża - oczywiście, kiedy pojedzie w trasę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-04-2015, 08:54
sarenka sarenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Kobieca odwaga . Polerowanie to nie taka łatwa sprawa jak sie wydaje :P. Dlatego nie ma co ryzykować, lepiej zaplacić troche wiecej i miec pewnosc, ze samochod bedzie dobrze wygladal, a nie samemu narobic problemow. Maz by Cię chyba udusił, gdyby wrocil, a tu taka niespodzianka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-07-2015, 13:20
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja używam wosku do lakieru z K2. Mają też inne produkty w swojej ofercie, do dbania o auto są wystarczające i nie są drogie, to spory plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-06-2017, 09:49
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Przecież jak ogarniesz mężowi dobry sprzęt to sam może Ci to zrobić w wolny weekend i zaoszczędzisz. Zobacz sobie ile to kosztuje https://obi.pl/szlifierki/cmi-polerk...10-w/p/6173223 i macie to dla siebie, może to potem robić też znajomym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-08-2017, 11:00
pelicol pelicol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-11-2017, 13:05
Flazeda Flazeda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Chciałbym żebyście podzieli ze mną swoimi doświadczeniami na temat jakie miejsca smarujecie podczas wymiany klocków i tarcz hamulcowych oraz jakich smarów do tego używacie? Nie za bardzo wiem co robić. Zerkałem na www.wymianaklockow.pl, ale chcę też zasięgnąć Waszej opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-11-2017, 10:50
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Myślę że rozwiązanie swojego problemu znajdziesz na stronie https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-...6bea9f-art2661. Dowiesz się jak zadbać o karoserię samochodu i co jest do tego niezbędne. Dzięki temu Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.