kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-05-2016, 18:38
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie Sklep z bielizną

Jak szukacie fajnej bielizny to zdecydowanie powinniście uderzyć do sklepu megami.eu mają ogromną ofertę super bielizny, namiary - bielizna damska sklep internetowy
Przykład z oferty:

Ostatnio edytowane przez mAlinka : 13-05-2016 o 18:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-06-2016, 12:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A ja mogę polecić tą ofertę https://www.esotiq.com/c/bielizna . Mają bardzo dużo przeróżnych staników. Są takie, które kosztują ponad 100zł, ale są też takie, które kosztują mniej niż 100zł i kupuje zarówno takie i takie. Z każdego jestem bardzo zadowolona, bo są bardzo wygodne i bardzo ładnie się układają i podtrzymują biust. Co prawda nie piorę ich w pralce, bo wszystkie staniki piorę ręcznie, ale te nigdy po praniu mi się nie odkształciły, a wiele razy miałam ten problem ze stanikami innych firm, które niekoniecznie były tańsze od tych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2017, 14:18
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Fajnie mieć też w swojej szafie przynajmniej 2 czy 3 komplety bielizny nocnej Niezależnie od tego czy będzie to koszula nocna czy jakaś kolorowa piżamka, jest kilka sklepów oferujących taki asortyment: https://sweetsleep.pl/damskie-koszule-nocne-c6 . Do wyboru, do koloru Mnie bardzo przypadły do gustu ich propozycje, bo wszystko jest ciekawie zaprojektowane i wykonane z najlepszych tkanin. Zerknijcie sobie koniecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-07-2017, 23:17
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Moim zdaniem przepiękna bielizna damska jest w sklepie Kinga.com bardzo ładne komplety nie to co w sieciówkach, wszędzie to samo. No i nie ma problemu z rozmiarami, nawet tymi nie standardowymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-03-2018, 17:53
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A jakiś sklep z koszulami nocnymi? Wydaje mi się, że ciężko znaleźć jakieś fajne i kobiece. Podobają mi się te z batystu. Zastanawiam się tylko jeszcze, jaki rodzaj batystu będzie odpowiedni, bo nie sprawdziłam jeszcze wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-05-2020, 10:43
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Ja natomiast jeśli chodzi o sklep z różnorodnymi propozycjami w zakresie bielizny mogę polecić Wam Valetta jeśli chodzi o piękną bieliznę nocną w wydaniu koronkowym i mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni zarówno z jakości wykonania, jak i ceny która na tle konkurencji wypada bardzo dobrze i do tego zapewniają również darmową dostawę. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-05-2020, 07:56
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A VND znacie? Tam jest naprawdę ładna, kobieca bielizna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-05-2020, 09:36
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

A ja natomiast mogę podrzucić Wam sklep internetowy Lovita https://lovita.pl/ ponieważ znajdziecie u nich piękne propozycje koszul nocnych, body, piżam, czy oczywiście kompletów koronkowych na szczególne okazje dla naszych mężczyzn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-06-2020, 14:34
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pewnie, ze tak. Jeśli macie takie możliwości, to na pewno powinniście podejść do tego tematu w sposób racjonalny. Ja mogę Wam polecić, byście zajrzały do https://julimex.pl/pl/p/Silikonowe-o...-UP-PS-09/1638 i same się przekonały, jak wygodnie możecie dzisiaj zakupić świetne osłonki na brodawki. To bardzo ułatwia wiele kwestii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-10-2020, 13:11
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Wiesz co zajrzyj do oferty przygotowanej przez sklep internetowy Lovita z pięknymi propozycjami w zakresie bielizny nocnej ponieważ jest to jeden z nielicznych sklepów z bielizną w którym robię zakupy ze względu na niezłą jakość do tego piękne propozycje stringów, fig oraz biustonoszy które mi służą i do tego też sprawiłam sobie kilka kompletów bielizny koronkowej, w której mój partner mnie uwielbia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.