kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #21  
Stary 22-05-2022, 19:20
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domy¶lnie

W takim razie ja chcê Was zapytaæ o pomys³ na biznes franczyzowy zerknijcie np. na stronê https://enterport.pl/franczyza/15/okna-podlasie/pl/ jest to do¶c fajnie opisane. Czy w obecnych czasach jest popyt na tego rodzaju us³ugi? Warto szykowaæ wk³ad w³asny?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-05-2022, 14:42
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domy¶lnie

Przyznam szczerze, ¿e mnie ostatnio zainteresowa³y okna dachowe fakro ftp v u3 i uda³o mi siê je znale¼æ w ofercie sklepu budujemyonline.pl. Poleci³ mi to miejsce mój znajomy i muszê przyznaæ, ¿e to by³ strza³ w dziesi±tkê. Uda³o mi siê tam znale¼æ dok³adnie to, czego potrzebowa³a
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-05-2022, 19:43
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domy¶lnie

My¶lê, ¿e mo¿na stwierdziæ, ¿e okna drewniane kraków s± nieco bardziej wymagaj±ce ni¿ okna pcv i na pewno trzeba sobie dobrze wybraæ. Przede wszystkim ogromne znaczenie ma drewno, z jakiego okna bêd± wykonane. Do wyboru najczê¶ciej mahoñ i sosna.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-05-2022, 17:32
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domy¶lnie

Wybór okien nie jest ³atwy. Podczas wybory trzeba braæ pod uwagê wiele ró¿nych kwestii. Aby wybraæ najwygodniejszy sposób otwierania oraz wyposa¿enie dodatkowe, warto skorzystaæ ze wsparcia do¶wiadczonej firmy .A co powiesz na https://izoplast.pl/ To bez w±tpienia jedna z lepszych firm, która dba o swoich klientów, stawiaj±c przede wszystkim na solidne dzia³anie, konkretn± wspó³pracê, a tak¿e indywidualne podej¶cie. Polecam szczególnie dla osób, które ceni± sobie bardzo du¿± staranno¶æ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-07-2022, 08:03
Aniela_ Aniela_ is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 92
Domy¶lnie

Ja przy budowie domu postawilam na okna aluminiowe. Nie wiem czemu ludzie my¶l±, ¿e takie sa zimne i drogie. Okna aluminiowe nie wymagaj± konserwacji, s± wytrzyma³e na warunki zewnêtrzne i ³atwo sie je czysci Ja zamawia³am z firmy Debesto https://debesto.com/pl/okna/okna-aluminiowe/ . MAj± produkty od wielu producentów wiêc jest w czym wybrac
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.