kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2021, 11:16
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie nietrzymanie moczu

Witam wszystkie kobiety, które zmagają się ze wstydliwym problemem, jakim jest nietrzymanie moczu. Moja mama miała taką przypadłość. Nie chodziła na spotkania rodzinne, ponieważ wstydziła się częstego chodzenia do ubikacji, a o wycieczkach nie było w ogóle mowy. Ale znalazłyśmy preparat, który mamie pomógł. Jest to FEMURIN, który można dostać w aptece bez recepty. Mama stosuje go od około trzech miesięcy i jest już znaczna poprawa. Teraz mama "odżyła". Chodzi na imprezy rodzinne a wycieczki sprawiają jej dużo radości. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2021, 11:43
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

W takich kwestiach to lepiej udać się do urologa żeby dokładnie nas zbadał i wykrył przyczynę takiej dolegliwości. Sama udałam się po porodzie do szpitala mazovia gdzie miałam wszelką diagnostykę zrobioną i na końcu zaproponowane leczenie poprzez zabieg operacyjny TOT, na który oczywiście się zgodziłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2022, 12:33
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Kiedy zdajesz sobie sprawę że coraz częstszym problem staje się u Ciebie nietrzymanie moczu warto jest zaopatrzyć się w odpowiednie produkty medyczne. Osobiście polecam zakupy w sprawdzonym sklepie internetowym https://chlonne24.pl/materace-przeciwodlezynowe. W tym miejscu znajdziecie wszelkie niezbędne artykuły przez majtki chłonne, pileuchomajtki, podkłady aż po produkty pomagające w codziennej pielęgnacji. Spotkacie się tam nie tylko z bogatą ofertą ale również profesjonalnym podejściem do klienta i ogromną wiedzą pracowników w tej dziedzinie. Szczerze ich polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2022, 09:49
UlHob87 UlHob87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 8
Domyślnie

W Poznaniu przyjmuje znakomity urolog. Poznań i okolice, taki jest zasięg jego działania. Ma bardzo dobre opinie, dlatego warto skorzystać z jego usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-12-2022, 08:41
Aniela_ Aniela_ is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 92
Domyślnie

Rehabilitacja uroginekologiczna pomoże Wam dziewczyny z tym problemem się uporać. Ja chodziłam do kliniki enel sport w stolicy i bardzo polecam, mają bardzo sympatyczną Panią fizjoterapeutkę i długo czynne bo aż do 21.00 https://bit.ly/rehabilitacjauroginekologiczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-12-2022, 09:47
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Na takie przypadłości są obecnie laserowe zabiegi, na pewno w https://klinikamiracki.pl/ jak zapiszesz się na konsultacje to wszystko Ci wyjaśnią i dobiorą najlepszą alternatywe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-01-2023, 16:21
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 127
Domyślnie

Jeśli szukacie produktów chłonnych. wkładek itp. to polecam zajrzeć do DOZu, mają dobre ceny. A dodatkowo, można u nich dostać też darmowe próbki wkładek z teny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-01-2023, 09:22
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

a gdzie te wkładki są poukładane? czy o te próbki trzeba poprosić farmaceutę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-01-2023, 20:02
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Czasem są wystawione, u mnie były przy kasach, jeśli w Twoim doz nie widzisz to zapytaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-06-2023, 17:45
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Przyznam szczerze, że trochę podupadłem na zdrowiu i szukałem dobrego urologa który zajmie się moim wstydliwym schorzeniem jakim jest nietrzymanie moczu. Na szczęście moja znajoma powiedziała mi, że pod tym adresem https://szpitalmazovia.pl/ na pewno mi pomogą. Koniecznie muszę to sprawdzić w wolnym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.