kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-11-2014, 16:38
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Wasze ulubione kosmetyki

Jakie są wasze ulubione kosmetyki i co musi się stać, żebyście kupiły i zastosowały inne kosmetyki niż te dotychczas?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-11-2014, 15:26
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Różnie bywa. Czasem po prostu spodoba mi się opakowanie w drogerii, więc kupię jakiś kosmetyk. Często wybieram takie, które ktoś mi polecił, a na ogół jak chcę kupić coś nowego, najpierw testuję na próbkach.
Ciekawym pomysłem jest ShinyBox - za 5 dyszek dostajesz pudełko pełne próbek znanych marek.
Można sobie sprawdzić, czy nam one odpowiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-11-2014, 15:13
fergie fergie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 1
Domyślnie

ja czytam opinie na forach zanim cokolwiek kupię
sledzę też nowinki na stronie rossmana:

http://sklep.rossnet.pl/produkty?s=&category=&type=new&brand=&price_from=& price_to=&loyal=&sort=&perpage=48&pageId=1

lubię zmieniać kosmetyki, uważam,że nauka idzie do przodu, wplywa to tez na kosmetyki i ich dzialanie, aczkolwiek moja ulubiona seria jest bialy jelen
lubię tez ziaje i uwazam,ze nei zawsze cena idzie w parze z jakoscia, mozna znalezc tanie dobre kosmetyki
czasem tez kupuję kosmetyk zachecona opiniami kolezanek, ktore juz go wyprobowaly
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-01-2015, 20:47
HIPEROLINDA71 HIPEROLINDA71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Balsam ujędrniający (żółty) Garniera, mydło pod prysznic Blubel Ziai, płyn do demakijażu dwufazowy Ziai, błyszczyk Glam Shine L'oreala, tusz do rzęs double extension beauty tubes L'oreala, puder Max Factor Creme Puff, peeling Lirene pomarańczowy, krem do twarzy Garnier ultra świeżość, dezodorant Garnier Mineral...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-01-2015, 17:53
InterKaitlin97 InterKaitlin97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

ja ostatnio bardzo polubiłam zestaw odżywka + szampon timotei zielona herbata przecudownie pachnie, do tego wzmacnia włosy, w tamtym roku dostałam pod choinkę i do tej pory używam, szczególnie, że moje włosy strasznie szybko się przesuszają, super zestaw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-02-2015, 13:58
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Oj duży by tutaj wymieniać bo troszkę tego jest. Ale chyba ostatnio przewaznie używam kosmetyków zakupionych w tej drogerii http://ezebra.pl/firm-pol-1352909951-Marion.html Gdzie mają ogromny wybór różnych kosmetyków. Warto się zapoznać z ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-02-2015, 19:12
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał InterKaitlin97
ja ostatnio bardzo polubiłam zestaw odżywka + szampon timotei zielona herbata przecudownie pachnie, do tego wzmacnia włosy, w tamtym roku dostałam pod choinkę i do tej pory używam, szczególnie, że moje włosy strasznie szybko się przesuszają, super zestaw
O widzisz, muszę sobie zapisać, tych jeszcze nie znałam. Moje włosy też są w fatalnym stanie.
Myślałam już nawet o tym, żeby odwiedzić dobry salon fryzjerski i obciąć włosy na krótko, ale może dam im jeszcze jedną szansę. Tym bardziej, że kosmetyki timotei są dość tanie, więc to żaden wydatek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-02-2015, 10:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Skoro mam sprawdzone kosmetyki, to po co kupować nowe ? A tak na serio to nie wyobrażam sobie życia bez czerwonego kremu do rąk, który można dostać w Biedronce oraz bambusowego pudru matującego z Biochemii Urody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2015, 13:58
bulbarkaa bulbarkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Już od małej dziewczynki bardzo lubię taki krem do ust jakim jest Nivea. Jest taki klasyczny i jak zawsze trzyma poziom. Nie znajdziecie żadnego innego lepszego a co w dodatku jeszcze bardziej uniwersalnego. Stosuję go nie tylko jak mam jakąś taką buzię niewyraźna ale też również do moich rąk, które są czasem suche.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-06-2015, 08:12
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Nie mam kosmetyków, do których jestem bardzo przywiązana.
Często testuję nowe i na jakiś czas one stają się moimi ulubionymi.

Ostatnio edytowane przez zulma : 26-06-2015 o 21:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.