kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 27-10-2016, 09:43
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Fundusze inwestycyjne są bardzo dobrym pomysłem na inwestowanie. Jeśli szukacie sprawdzonych funduszy to sprawdźcie ofertę na http://www.bphtfi.sitew.org/ według mnie jest ona najbardziej pewna i można sporo zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 07-11-2016, 11:04
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Madlen89
Od pewnego czasu szukam sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności z całego życia. Chciałabym zapewnić przyszłość moim wnukom. Możecie mi coś polecić ? [...]

Kiedyś ludzie pokładali nadzieję w polisolokatach tekst na kancelariainvictus.pl/polisolokaty/ dużo wyjaśnia w tej sprawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 11-12-2016, 12:27
komma24 komma24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem warto zainwestować w jakąś lokatę, która po paru latach może przynieść zyski. Jeśli chcecie sprawdzić, jaka lokata jest najlepsza, warto wejść na stronę: rekin finansow.pl: zestawienie lokat . Zostały tam porównane lokaty z różnych banków. POdczas wybierania lokaty należy kierować się nie tylko wysokością oprocentowania, ale również czasem trwania, czy konieczne jest zakładanie konta oraz jaka jest możliwa do wpłaty maksymalna i minimalna kwota. Oczywiście mało jest lokat, które mają oprocentowanie 4,00%, ale można znaleźć też takie, które mają niższe oprocentowanie i lepsze warunki za to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 13-12-2016, 08:50
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Warto moim zdaniem inwestować na giełdzie, tutaj http://toczytam.pl/top-10-blogow-dla...ow-gieldowych/ znalazłam fajny artykuł o blogach ułatwiających monitorowanie rynku. Dobre są zarówno dla początkujących jak i obeznanych z tematem inwestorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 15-12-2016, 13:22
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli szukasz informacji, które pomogą Ci podjąć tą decyzję, koniecznie zajrzyj na tą stronkę http://www.tanie-konto.pl/ - znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-12-2016, 09:56
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ostatnio wiele czytam na temat oszczędzania oraz inwestycji. Mam troszkę pieniędzy odłożonych i chce coś pożytecznego z nimi zrobić. Z tego co udało mi się przeczytać to bardzo wiele osób decyduje się na lokaty ponieważ są one najbardziej bezpieczną alternatywą. Szukałam czegoś dla siebie i bardzo dobrze to wygląda na stronie https://www.santanderconsumer.pl/lok...ta-zysk,1.html A co Wy o tym sądzicie ? Ciekawi mnie wasze zdanie w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 21-12-2016, 16:25
patryczek44's Avatar
patryczek44 patryczek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 5
Domyślnie

Najlepiej to inwestować w siebie. Najlepsza inwestycja
__________________
Człowiek czasem ma już dość uciekania. Świat staje się bardzo mały, kiedy nie masz się gdzie podziać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-12-2016, 10:29
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Każdy ma inny pomysł na inwestycje własnych pieniędzy. Jedni lokują w złoto, inni we własny biznes, są też tacy którzy inwestują we własny rozwój. Opcji jest wiele trzeba tylko wiedzieć co wam najbardziej odpowiada. Fajną opcją jest też zaglądanie do takiego https://www.tms.pl/forex-eurusd domu maklerskiego i znalezienie tam odpowiedniej dla siebie inwestycji. Jest tam też fajna zakładka jak zacząć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 27-12-2016, 21:20
galacticpe Mężczyzna galacticpe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 2
Domyślnie

ja odkładam na rozkręcenie firmy
_________________
kancelaria adwokacka prawo karne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 19-01-2017, 10:31
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Obligacje korporacyjne polecam. To chyba zresztą coraz popularniejszy rodzaj inwestycji. Może już próbowaliście ugrać coś na tym polu? Jaką macie strategię działania? Bo ja to obligacje korporacyjne szukam często przykładowo na bestcapital, ale może macie jakieś inne źródła?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.