kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 06-05-2015, 12:05
chela's Avatar
chela chela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał pejjpers
Ja nadal szukam dziewczyny swojego ideała i niestety nie mogę znaleźć .. Jak chodzę do klubów studenckich bo sama jeszcze studiuję ostatni rok magisterski po prostu same tam małolaty i gnojki a żeby z kim porozmawiać to nie ma o czym..Bo tylko szpanują ile to zarabiają lub jakie to mają samochody; ( co radzicie gdzie szukać faceta?
Na pewno nie powinnaś szukać partnera do poważnych rozmów o życiu w klubie, gdzie ludzie przychodzą się napić i poszaleć.
__________________
www.podnośniki-koszowe.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 07-05-2015, 10:29
kubarejs kubarejs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak tacy faceci tylko chodzą do klubów co tylko chcą jakiejś jednorazowej przygody i niczego więcej nawet nie chcą..Nie warto szukać faceta w takich miejscach bo niestety można się bardzo mocno natknąć na jakiegoś świra, który by Ciebie tylko wykorzystał i rzucił..Kiedyś jak byłam młodsza to niestety dałam się omotać takiemu jednemu, obiecał mi wszystko a nie dostałam nic..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-05-2015, 09:25
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Uważam że nie ma ideału ale blisko takiego jest facet który dba i troszczy się o swoją kobietę. Mój mąż często daje mi w prezencie kwiaty tak bez okazji. Ostatnio zamówił dla mnie z http://polflorist.com/ piękny bukiet kwiatów. Jeśli żadna z Was nie słyszała o tej kwiaciarni internetowej to polecam tam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-05-2015, 12:31
malciutkorka malciutkorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mój może i ma wady ale mi to nie przeszkadza..Najważniejsze jest dla mnie to, że on do mnie doskonale pasuję i jest dla mnie cudowny. Wspaniale się uzupełniamy i lubimy bardzo mocno siebie takich jak jesteśmy. Wybrałam go świadomie i nie żałuję nic a nic mojej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-05-2015, 11:45
Lenka89 Lenka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Niestety jest tak, że naoglądamy się się filmów, naczytamy książek gdzie mężczyźni przedstawiani są za cuda bez wad. Niestety takich nie ma, więc kochajmy swoich za to kim są i nie oczekujmy od Nich niemożliwego, bo same nie jesteśmy idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-05-2015, 15:23
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Kłamiesz Co Ty mówisz ja mam swojego ideała, który do mnie pasuję tak najlepiej i do mnie pasuję po prostu wyborowo. Taka dobrana para z nas jest, że po prostu nie mamy się czego wstydzić. Wszyscy jak nas widzą to zawsze nam powtarzają..O ta para jest świetna, idealnie do siebie pasujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 30-05-2015, 22:40
septosanek septosanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Mówi się, że nie ma idealnych mężczyzn, ale znajdzie się zawsze taki który będzie idealny do Ciebie. Myślę, że od małego mamy wpajany pewien model mężczyzny. Już w bajkach Disneya sylwetka księcia jest ukazywana jako ta idealna? Jak to się ma w praktyce? Nijak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-05-2015, 12:16
nilenka nilenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Moim zdaniem nie ma kogoś takiego jak facet idealny, żeby nie wyjśc na feministkę powiem też, że nie ma kobiety idealnej Każdy ma jakieś wady i będąc w związku uczymy się je akceptować i walczyć z niektórymi rzeczami, które denerwują partnera. Nie znam osób, które twierdziłyby, że ich partner jest idealny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 03-06-2015, 19:58
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

To już poznałaś taką osobę co uważa, że facet jest idealny. Po prostu ja mam takiego w domu i z nim mieszkam od 5 lat. Po prostu on jest stworzony dla mnie a ja dla niego jestem stworzona..Razem się uzupełniamy jak dwie połówki jabłuszek. Pięknie to wygląda ;*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-06-2015, 14:22
alicja91 alicja91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

hmm... wierny, opiekuńczy i przystojny i już idelany. oj tanio się cenimy. powiem to co mói każdy, ludzi idelanych nie ma, kwestia znalezienia kogoś z kim będzie nam dobrze, bezpiecznie i kogo wady nie będą nam aż tak przeszkadzać, bo niestety wady ma każdy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.