kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 03-06-2017, 11:43
maleksandra maleksandra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 23
Domyślnie

już tyle razy próbowałam, że nie zlicze.. ale mam nadzieje ze niebawem się uda. paskudny nałóg
__________________
licówki katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-06-2017, 09:47
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Ogólnie rzucić taki nałóg jak palenie jest strasznie ciężko. Ja do tego jeszcze walczyłam z lekomanią i dopiero jak trafiłam do ośrodka odwykowego OAZA to odstawiłam leki jak i papierosy. I teraz czuję się zdecydowanie lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-06-2017, 10:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Rzucenie palenia jest w większości przypadków kwestią silnej woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-07-2017, 16:17
słoneczko7 słoneczko7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moja koleżanka jest nałogowym palaczem, co już widzę ją z papierosem. Nawet jak jest chora to nie odpuszcza. Jest tylko jeden przypadek, kiedy odkłada je na bok, to jak wyskoczy jej opryszczka. Smaruje ją kremem endvir i po 3-4 dniach jej znika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-07-2017, 14:36
lubelski lubelski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

może warto w taki razie pokazać koleżance http://rzucenie-palenia.com.pl/ ? wtedy na pewno będzie miała mniej problemów skórnych, czyli innymi słowy skończy się jej notorycznie pojawiająca się opryszczka co na pewno wpłynie na poprawę jej atrakcyjności w oczach facetów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-07-2017, 12:37
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Palenie przyczynia się do naprawdę wielu chorób. Grozi nam nie tylko rak płuc - ale też na przykład rak jelita grubego. Poczytajcie sobie, czym jest stomia: http://stomalife.pl/. Myślę, że nikt świadomie nie zgodziłby się na to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-08-2017, 00:58
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

Ja nigdy nie paliłam. Myślę, że żeby rzucić trzeba mieć po prostu silną wolę i nic więcej. Żadne specyfiki nie działają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-09-2017, 10:20
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja też nie paliłam, ale niestety przebywam bardzo dużo w towarzystwie palaczy. Nie dość, że moi rodzice zawsze pilili jak lokomotywa to jeszcze duża część moich znajomych pali. Dla mnie to by była głupota palić, bo choruję na astmę. Warto obserwować siebie i patrzeć czy się nie ma objawów astmy, na http://www.totylkoastma.pl/poznaj-ob...i-pochp,4.html są one wypisane. Głupia bym była gdym paliła chorując na tą chorobę. A wracając do rzucania myślę, że jest to kwestia decyzji. I nie mówi się, że przestaje palić od jutra lub po wypaleniu do końca paczki. Decyzja jest natychmiastowa. Przestaję palić w tej chwili i już nie sięgam po papierosa. Kilka moich znajomych tak zerwało z nałogiem. Mój szwagier rzucił palenie poprzez pójście na płytki. Inni rzucali poprzez stosowanie desmoksanu czy jakoś tak to się nazywa. Jeszcze inni rzucili bo lekarz ich mocno nastraszył. Niestety każdy musi znaleźć własny środek. Ale najważniejsze jest aby podjąć tę decyzję i chcieć rzucić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-09-2017, 08:19
Davvid92 Mężczyzna Davvid92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 6
Domyślnie

Silna wola i brak palaczy w towarzystwie to klucz do sukcesu ^^
__________________
Emotopic Emulsja do kąpieli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-09-2017, 20:33
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

W walce z uzależnieniami pomocny jest ten olejek https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.