kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-06-2018, 14:18
obcy obcy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie Wózek

Moja siostra spodziewa się dziecka. Postanowiłam razem z mamą złożyć się na wózek dla jej dziecka. Wstępnie ustaliłyśmy że wybierzemy coś z oferty na http://lonexcompany.com/pl/wozki-dzi...oducent-lonex/ Czy wam również podobją się ich wózki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-06-2018, 22:19
Crysia Crysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Pogratuluj siostrze. Sama mam dwójkę maluszków. Starszy Staś chodzi już do przedszkola, ale młodszy Janek korzysta z wózka https://scandinavianbaby.pl/pol_m_Po...erowe-330.html Lubię chodzić na spacery. Mieszkamy w niewielkim mieszkaniu, więc jak tylko pogoda sprzyja, biorę dziecko i wspólnie przemierzamy osiedle.
Warto dobrze przemyśleć zakup wózka. Korzystam z niego codziennie. Spacer to jedna z niewielu rozrywek, gdy urodziłam Janka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-06-2018, 19:19
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Niestety, to że wózek Ci się podoba, to za mało. Wózek ma być przede wszystkim wielofunkcyjny, łatwy w obsłudze. Ja ze swojej strony mogę polecić wózki firmy Euro-Cart, to chyba obecnie jeden z lepszych wyborów na rynku. Ja dokładnie posiadam model Deco i jestem z niego bardzo zadowolona. Dużym plusem jest też to, że stelaż jest wykonany z auliminum, przez co wózek jest bardzo leciutki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-06-2018, 12:14
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja wybrałam wózek z anex z serii discovery. Solidny, poręczny, łatwy w obsłudze i dobrze się prowadzi a przy tym bezpieczny i wygodny dla dzidziusia. To też wózek, który od samego początku wpadł mi w oko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-06-2018, 13:56
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić wózek Anex Baby model Sport, wersja 3w1. Wózek jest fukcjonalny, porządnie wykonany i bardo prosty w użytkowaniu. Ma aluminiową ramę, dzięki czemu jest lekki i komfortowo się go prowadzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-07-2018, 11:40
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Moim zdaniem najlepsze wózki to 3w1, które są bardzo funkcjonalne. Dla swojego dziecka kupiłam produkt od polskiego producenta wózków http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_3w1, który spisuje się znakomicie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszę przenosić dziecka do fotelika samochodowego, tylko odpinam je od wózka. Jest to bardzo przydatne, kiedy nie chcemy budzić naszego malucha. Dodatkowo wózek jest bardzo komfortowy no i przede wszystkim bezpieczny. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić modele wózków polskiego producenta, to warto odwiedzić ich stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-07-2018, 18:28
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Też bardzo polecam Anexy Nie dość, że wyglądają fajnie, to są przede wszystkim bezpieczne i komfortowe dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-07-2018, 17:35
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Ja patrzyłabym w pierwszej kolejności na to, żeby dziecku było wygodnie. W drugiej zastanowiłabym się gdzie tym wózkiem najczęściej będę jeździć, bo co innego sprawdzi się w mieście, a co innego na wiejskich polnych drogach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-07-2018, 16:09
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Dokładnie, też jestem tego zdania i tym samym się kierowałam przy wyborze wózka, a x-lander ma wiele różnych modeli wózków i każdy inny i odpowiedni na inne warunki, są nawet wózki biegowe ale też leciutkie spaceróweczki x-fly idealne na wyjazdy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-07-2018, 21:57
julaa18 Mężczyzna julaa18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Mi osobiście bardzo podobają się wózki tej firmy i na pewno zapiszę sobię tę stronę na przyszłość :P
__________________
sukienki na chrzest
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.