kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-06-2017, 12:19
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Husky, wszystkie rasy myśliwskie, goldeny labradory. Jednak z tymi ostatnimi należy uważać, ponieważ mają one skłonności do dysplazji. Niedawno mój Borys od czasu do czasu utykał na tylną nogę, mój weterynarz był na urlopie i szukając informacji w internecie natrafiłam na http://vetporadnik.org.pl/ . Tam możemy zadać pytanie na temat naszych pupili a rzetelne i fachowej odpowiedzi udzieli nam Pani Monika Buza. Jest to weterynarz z wieloletnim doświadczeniem, pracuje w renomowanej klinice w Warszawie, a także udziela fachowych porad w miesięczniku "Dobre Rady".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-06-2017, 11:56
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Na pewno husky! A z reszta lepiej weterynarza pytać co i jak z konkretną rasą, ja mam takiego fajnego weterynarza, chodzę do przychodni melwet w Krakowie i ejst bardzo kompetetny. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-06-2017, 13:35
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

O tak! Husky! Tak samo wszystkie charty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-07-2017, 11:23
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Zajrzyjcie do http://www.klinikavet.pl/ , jeśli szukacie dobrej kliniki weterynaryjnej. Działają całodobowo i uważam, że zapewniają dobrą i profesjonalną opiekę dla zwierząt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-07-2017, 08:09
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Idź do weterynarza i zapytaj. Zobacz jaka rasa jest dla Ciebie najlepsza, chociaz o każdą trzeba dbać. Psa w ogóle trzeba dbać, ważna jest dobra opieka weterynaryjna. ja chodzę do melwet w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Moje zwierze także.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-12-2017, 17:33
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Mój pies też własnie dostaje suplement od firmy Vetexpert ale w formie takiego smakołyku - Snack Mobility Dog jak się dużo rusza to jednak warto zadbać o kondycję jego stawów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-12-2017, 12:30
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Na pewno nie te spasione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-07-2018, 14:29
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Z tego co się orientuję to Harty i Husky uwielbiają biegać, jednak trzeba uważać na pasożyty zwierzęce takie jak kleszcze o ktore w sezonie letnim nie trudno http://www.esccap.pl/category/ekspert-radzi/ tutaj masz bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Kleszcze to chyba najgorsze z możlwych bo są to zarówno pasożyty ludzkie jak i zwierzęce a złapac kleszcze mozna dosłownie wszędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-07-2018, 12:20
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Wiecie, że nie tylko należy spełniać potrzeby aktywności fizycznej psa, ale także rozwijać jego umysł i zdolności poznawcze? Na stronie http://naukapsa.pl/ można zapisać się na "Spacery edukacyjne", które przy pomocy zabawy, rozwijają psiaki. To bardzo ważne, żeby dostarczać takich atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-07-2018, 13:37
J0ann15 J0ann15 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 9
Domyślnie

charty to psy po prostu uwielbiają biegać i często są nawet szkolone do wyścigów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.