kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 02-09-2018, 09:11
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Dobre efekty przy takich dolegliwościach przynosi stosowanie olejku konopnego. Ten ma korzystną cenę https://cbdcentral.pl/pl/c/Olejki-Cbd/18
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 04-09-2018, 12:32
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Na poprawę humoru też bardzo dobrze pomagają ciasta, desery, po prostu coś co bardzo lubimy. Doskonale opisują to na blogu https://www.sklep.savpol.pl/blog/co-...r-czesc-i.html już z konkretnymi przykładami tego co warto jeść na chandrę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 19-09-2018, 15:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

pomysły na pomoc?

Ostatnio edytowane przez sara898 : 27-11-2018 o 12:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 20-09-2018, 15:44
werusia Mężczyzna werusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 38
Domyślnie

Jeżeli chcecie mieć każdego dnia lepsze samopoczucie to zachęcam do poczytania na stronie https://konopteka.pl/ o właściwościach olejów konopnych. Systematyczne ich stosowanie eliminuje huśtawkę nastrojów, a dodatkowo pozwala na lepszy sen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 21-09-2018, 11:50
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

A może dobrze by było pomyśleć o tabletkach antykoncepcyjnych? Wiesz, takie nastroje to też bardzo często PMS, a na PMS można przecież zaradzić. Zapytaj swojego ginekologa o tabletki Vixpo. Jestem pewna, że to będzie bardzo dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 01-10-2018, 11:07
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Może powinnaś się też bardziej wysypiać i zacząć coś ćwiczyć? Dobre będzie bieganie przed snem, do tego na przykład tabletki nasenne przynajmniej na początku, a potem zobaczysz jak będzie. Warto się nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 20-10-2018, 14:51
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja mialam takie zmienne nastroje jak szalaly mi hormony po porodzie.. Przez trzy miesiace karmienia piersia niemalze dorobilam sie depresji bo myslalam ze to wlasnie to karmienie niezmiernie dla mnie uciazliwe powodowalo te zle mysli. Gdy skonczylam karmic a problem nie zniknal zaczelam szukac pomocy u lekarzy i okazalo sie ze hormony poporodowe moga tak dzialac i jedyne co mozna zrobic to wyregulowac je innymi hormonami. W tym celu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne vines i na szczescie one z miesiaca na miesiac zaczely poprawiac moj nastroj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 23-10-2018, 07:39
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał ami_dudek
A może dobrze by było pomyśleć o tabletkach antykoncepcyjnych? Wiesz, takie nastroje to też bardzo często PMS, a na PMS można przecież zaradzić. Zapytaj swojego ginekologa o tabletki Vixpo. Jestem pewna, że to będzie bardzo dobry wybór.
Też wielokrotnie już obiło mi się o uszy, że niektóre środki antykoncepcyjne mogą złagodzić objawy PMS – ale z własnego doświadczenia nie mogę tego potwierdzić (ani zaprzeczyć), bo nigdy z takich nie korzystałam do tej pory. Ale bardzo dużo dobrego słyszałam o tabletkach uzyskiwanych z mniszka niepokalanka – ponoć konsekwentna kuracja z ich pomocą może przynieść bardzo dobre efekty w tej kwestii. Można o takiej kuracji więcej tutaj poczytać: http://www.castagnus.pl/ , jest tam podane też kilka porad wspierających taką kurację – jak odpowiednie ćwiczenia i dieta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 23-10-2018, 14:24
grajkowa grajkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Na mnie tego typu specyfiki niestety nie działają..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 26-10-2018, 14:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Cytat:
Napisał ami_dudek
A może dobrze by było pomyśleć o tabletkach antykoncepcyjnych? Wiesz, takie nastroje to też bardzo często PMS, a na PMS można przecież zaradzić. Zapytaj swojego ginekologa o tabletki Vixpo. Jestem pewna, że to będzie bardzo dobry wybór.
Ja też biorę Vixpo bo lekarz przepisał mi te tabletki właśnie na problemy z PMS. I faktycznie pomogło mi bardzo - od kiedy je biorę nie mam już żadnych objawów PMS. Polecam Wam poczytać więcej o tych tabletkach i dopytać o nie swojego ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.