kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 30-07-2018, 10:49
marnix marnix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 10
Domyślnie

Odkąd przeczytałam pewien artykuł na stronie Adamed.Expert na temat wpływu wody na nasz organizm staram się pić od 1.5l do 3l dziennie. Do niedawna nawet dwie szklanki wody dziennie sadzilam ze to dla mnie duzo oj w jakim ja bledzie bylam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 02-10-2018, 16:31
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Nie każdy jest w stanie przekonać się do picia wody ale można uzupełniać płyny herbatą, napojami typu soki (ja to akurat kupuję te od DrWitt), zupami etc. Grunt, żeby było tego ok. 1,5 - 2 litrów dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-10-2018, 09:59
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Odwodnienie organizmu to w ogóle jest problem, który – moim skromnym zdaniem – coraz bardziej ma charakter cywilizacyjny. Bo zastępujemy wodę za pomocą jakichś słodzonych napojów albo pijemy zamiast niej kawę i herbatę. I chociaż ponoć ostatnie badania wskazują na to, że na przykład kawa – wbrew obiegowej opinii – wcale nie odwadnia, to wciąż nie dostarcza nam przecież tego samego, co łyk wody… Słyszałam, że problem odwodnienia może też często spotkać maluchy, a zbyt często on jest przez rodziców niestety bagatelizowany. Często na przykład biegunka albo wymioty skutkują dość poważnym odwodnieniem i trzeba szybko ten niedobór u dziecka uzupełnić. To pewnie dość powszechnie znany przypadek, ale jest też wiele mniej oczywistych, a które warto mieć na uwadze – jak na przykład płacz bez łez albo zapadnięte ciemię u niemowlaka także należy traktować jako objawy odwodnienia u dziecka. Tutaj: https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-j...enia-u-dziecka można zresztą sobie dokładnie o tym poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 31-10-2018, 03:14
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Różnie. Średnio pewnie około litra, może półtora, jakaś kawa, herbata i od czasu do czasu soki i napoje. Dzisiaj pomarańczowe caprio jest ze mną cały dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 24-11-2018, 21:34
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

U mnie to jest zawsze około 2l bo lubię wodę, mam w domu warszawską kranówkę, zawsze jest świeża, nie trzeba płacić za nią dużo kasy ani dźwigać w zgrzewkach, to ogromna wygoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 13-12-2018, 11:25
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja się staram pić przynajmniej te dwa litry dziennie wody , ale wole w szklanych butelkach jak dla mnie jest lepsza i znajoma poleciła mi tą firmę http://iwoniczanka.pl/ Mają bardzo ciekawą ofertę odnośnie wody bogatej w minerały , a jak wiadomo są one bardzo potrzebne. Polecam zapoznać się z ich ofertą , bo na prawde warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 17-12-2018, 17:34
Vanka's Avatar
Vanka Vanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

Staram się wypić od 2,5 do 3 litrów wody dziennie. Dzięki temu skończyły się moje problemy z zaparciami, skóra stała się lepsza na twarzy i ciele, czuje się bardziej zmotywowana do życia, bo wcześniej cały czas chciało mi się spać. Nie potrzebuję już nawet kawy Na co dzień piję wodę Papieżankę. Fajny skład, duża zawartość krzemionki, ale nie będę wam więcej opowiadać. Jak chcecie to zerknijcie na ich stronę http://www.papiezanka.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 22-12-2018, 13:33
kosztek127 kosztek127 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Staram się dużo pić, ale sama woda niezbyt mnie przekonywała... maksymalnie litr dziennie dawałem radę. W końcu stwierdziłem, że jak już kupiłem smaczną Yerbę z http://mocyerbamate.pl/ to przecież też tym mogę się nawadniać. No i teraz łącznie spokojnie dwa litry płynów jestem w stanie wypić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 22-12-2018, 21:57
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Ja staram się pić 1,5 litra dziennie, ale to też zależy od wysiłku w danym dniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 27-12-2018, 17:01
szeffe Mężczyzna szeffe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja myślę, że samej wody to wypiję około pół litra
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.