kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 19-12-2018, 09:50
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Moje dziecko ma zwyrodnienie kręgosłupa, a ma 14 lat i dopiero teraz to zdiagnozowano, wcześniej chodziłam po różnych lekarzach ale zawsze mi mówiono , że on z tego wyrośnie i to nic groźnego. Dopiero trafiłam w Centrum Diagnostyczno Medycznym Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16 na bardzo dobrego lekarza. Zbadał mojego syna bardzo dokładnie i okazało się , że ma zwyrodnienie kręgosłupa , które można wyleczyć. Teraz chodzimy na leczenie tylko tam i mogę tą klinikę jak najbardziej polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 19-12-2018, 13:30
omotko9 omotko9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

na bole kregodlupa najlepszy jest pilates
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 29-12-2018, 17:09
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Podobno basen świetnie działa na kręgosłup. Może zapisz się na zajęcia fitness w wodzie? Widziałam, ze ten basen w Łodzi - http://dynamika-gimnastyka.pl/ ma świetna ofertę aqua aerobiku i innych zajęć. Sama ostatnio zaczęłam myśleć o basenie bo dawno nie byłam a bardzo lubię pływać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 01-01-2019, 17:19
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Może to być coś gorszego albo coś na co zadziała rehabilitacja. Przy cięższych schorzeniach czasami tylko operacja może nam pomóc. Mogę doradzić np. klinikę Ortopedika gdzie zajmują się leczeniem dyskopatia Warszawa i są w tym świetni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 06-01-2019, 18:59
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Może źle sypiasz? Może materac nie jest dostosowany do Twoich potrzeb? Na Twoim miejscu rozważyłabym zakup nowego. Świetne materace produkuje ten producent: https://materacyk.pl/ - cechują się wysoką jakością wykonania i są naprawdę wygodne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 12-01-2019, 19:39
Wariy54 Wariy54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że ćwiczenia okażą się być najlepszym lekarstwem.

__

http://www.mobilesalon.net/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 16-01-2019, 13:25
jurrek92x jurrek92x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 3
Domyślnie

Na takie bóle kręgosłupa to masaż jak najbardziej wskazany, ja uwielbiam takiego typu terapie
__________________
drenaż limfatyczny Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 18-01-2019, 11:36
teker teker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

warto jest korzystać z masaży leczniczych bo te bardzo pomagają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 23-01-2019, 11:27
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

W pierwszej kolejności warto pomyśleć o zmianie materaca. Ja czytałam o produktach wykonanych z pianki termoelastycznej Viscotherapy. Słyszeliście też o nich? Praktycznie wszystkie sklepy zajmują się teraz ich sprzedażą. Znajdziecie je w ofercie firmy https://materace-viscotherapy.pl/. Jest to technologia, która „zapamiętuje” kształt i krzywizny naszego ciała. Hitem jest pianka o gęstości 85 kg/m3 ale na stronie tego sklepu znajdziesz też inne produkty. Jest w czym wybierać. A cena też dużo korzystniejsza niż u konkurencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 24-01-2019, 16:59
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Ja na rehabilitacje z powodu bólu w kregosłupie chodziłam do Rehaorthopedica w Krako-wie. Bardzo dobrze prowadzą tam zajęcia z rehabilitacji. Teraz już po kilku spotkaniach czuję sie dużo lepiej i odczuwam mniejszy ból. Bardzo fajne miejsce i mogę polecić, zwłaszcza , że rehabilitanci to przemiłe osoby i bardzo dobrze znają się na swojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.