kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-09-2018, 07:57
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

No tak - bezpieczeństwo to podstawa. Ciekawą alternatywą dla takich tradycyjnych fotelików są też Smart Kid Belt. Nie są jeszcze tak bardzo popularne jak foteliki, ale mu używamy od kilku miesięcy i jest ok. Wiadomo, że konkurencja robi wszystko by przedstawić te produkty w jak najgorszym świetne o czym świadczy chociażby ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c&t=71s. Sprawa pewnie skończy się w sądzie i dobrze. Konkurencja to normalna sprawa ale uważam, że można to robić na uczciwych zasadach a nie w taki sposób...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-09-2018, 16:32
velzo velzo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

a mam pytanko, gdzie dostanę jakiś fajny fotelik dla dziecka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-09-2018, 11:41
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Co do fotelików to wybór masz ogromny, mnie jednak zainteresowała inna rzecz, a dokładnie urządzenie które pozwala na nieużywanie fotelika w trakcie jazdy przez dziecko. https://smartkidbelt.com/ Jest to adapter pasa bezpieczeństwa które posiada atesty bezpieczeństwa, zastanawiam się czy nie kupić własnie tego urządzenia zamiast fotelika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-10-2018, 13:09
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Najważniejsze aby dzieci były bezpieczne. Nie wyobrażam sobie wozić małego bez niczego. Starszy syn tez ma fotelik. Kolegów wozimy w Smart Kid Belt, bo nie da rady inaczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-11-2018, 14:30
janek.misiak Mężczyzna janek.misiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja kupiłem ostatnio jakiś fotelik na Allegro w taniej cenie i służy do dzisiaj lepiej niż niejeden markowy.


________________
Zobacz jak napisać Odwołanie od decyzji ZUS na zus.info.pl oraz jak uzyskać świadczenia przedemerytalne na zus.info.pl i jak wygląda wyrejestrowanie samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-11-2018, 09:58
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Zajrzyj do tego sklepu https://4kidspoint.pl/385-spacer-i-podroz. Ostatnio kupowałam tam wózek na jesienny spacer z dzieckiem i widziałam też ogromny wybór różnych fotelików. Same dobre i znane firmy więc myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie i swojego dziecka. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów więc gorąco polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-01-2019, 22:42
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

moim zdaniem nic nie zapewni dziecku takiego bezpieczeństwa jak porządny fotelik samochodowy. I wcale nie trzeba wydawać na niego fortuny. My kupiliśmy NINO ISOFIX z Easy Go i to była świetna decyzja. fotelik posiada homologację UE i dodatkowe boczne wzmocnienie side armour co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla dziecka podczas podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-01-2019, 09:00
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Fotelik musi być przede wszystkim bezpieczny, więc liczą się certyfikaty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-01-2019, 20:23
glofi glofi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

jak dla mnie to najlepszy jest taki ze stelażem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-01-2019, 13:48
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja proponuję zajrzeć na stronę https://www.mulan.pl/. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy z artykułami dla dzieci. Znajdziesz tam nie tylko ogromny wybór fotelików, ale też między innymi wózki czy zabawki. Na pewno coś uda Ci się wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.