kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 17-01-2019, 17:11
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Jeżeli nie ma innego wyjścia to warto wybrać dom spokojnej starości ,myślę, że wtedy nasza starość będzie godna uwagi, jeżeli jesteśmy schorowani i nie ma nami kto się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-01-2019, 15:00
aga59 aga59 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Wiele opinii jest przeciwnych za umieszczaniem swoich najbliższych w domu opieki. Sprawdzony przez nas osobiście dom opieki dla osób starszych może zapewnić opiekę przez całą dobę oraz co najważniejsze towarzystwo osób w podobnym wieku, uniknięcie samotności w ciągu dnia to dla wielu starszych osób najważniejsza sprawa. Jeśli nie jesteśmy pewni czy nasi najbliżsi mają odpowiednią opiekę, można niezapowiedzianie parę razy odwiedzić taką osobę i sprawdzić osobiście jak jest traktowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 06-02-2019, 16:50
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Chciałabym dowiedzieć się, czy macie jakiś sprawdzony dom opieki dla osób starszych, ponieważ moja babcia potrzebuje już całodobowej opieki, a my nie jesteśmy w stanie jej zapewnić. Wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego miejsca - http://domseniora24.pl/ Co Wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 07-02-2019, 19:25
trana trana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

no ja bym tak nigdy nie postąpił ale to twoja sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-03-2019, 20:42
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Łatwo mówić, że nigdy... Opieka nad chorą, starszą osobą jest naprawdę trudna... Czasem nie do podołania... A są dobre domy opieki, takie gdzie seniorzy naprawdę mają dobre warunki jak np Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Wiadomo, że to nie dom, ale nic złego starszej osobie tam się nie stanie, zadbają o nią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 28-06-2019, 16:12
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Zgadzam się - z doswiadczenia wiem jak jest to niezwykle trudne - wiadomo ze chcemy zapewnic swoim bliskim jak najlepsza opieke - na szczescie są takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Moj dziadek aktualnie tam przebywa i zauwazylam ze bardzo odzyl - personel jest bardzo zaangazowany w udzielaniu pomocy i sa na kazde zawolanie - opieka jest tam calodobowa takze jestesmy o niego spokojni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 03-07-2019, 10:54
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Ja uważam, że w takich domach nie na niczego złego. Starsze osoby mogą miło spędzić czas, a my nie musimy martwić się, że są same w domu. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji to dom starości poznań może być dla Was dobrą opcją. Warto zwrócić uwagę na ofertę takiego miejsca. Większość z nich zapewnia ciekawe zajęcia, które dodatkowo umilają czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-07-2019, 16:50
terzi terzi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

według mnie taki dom opieki to nie jest dobre rozwiązanie :/
__________________
http://leczymyzwierzaki.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 12-07-2019, 10:23
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Sprawdziłeś dokładnie to miejsce? Jakie są opinie? Niestety spotkałam się z różnymi negatywnymi informacji na ich temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 06-09-2019, 12:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Uwazam,ze czasem nie ma innego wyboru, nie kazdy z nas moze pozwolic sobie na zrezygnowanie z pracy i opieke nad starsz aosoba, u nas wlasnie tak bylo, jednak nasza babcia, ma jzu gleboka demencje i dla niej jest nawet lepiej jak mieszka w takim domu https://milorstowo.pl/dom-seniora/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.