kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-07-2015, 11:35
rita89 rita89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie Czy cena ubrań w sieciówkach jest adekwatna do ich jakości?

Hejka wszystkim! Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii Czy według Was ceny w sieciówkach są adekwatne do jakości sprzedawanych tam ubrań? Mi wydaje się, że nie.. Weźmy takie Mohito, kiedyś uwielbiałam tam kupować, teraz znajdziecie tam sam poliester, który kosztuje krocie, a bawełny praktycznie w ogóle;/ Bezsensu.. Czasami myślę, że lepiej kupić jakąś chińszczyznę i zapłacić o połowę mniej.. A Wy co sądzicie? Zawiedliście się na sieciówkach? Gdzie poszukujecie tańszych alternatyw? Może jakiś sklep, gdzie sprzedają tanie sukienki obił się Wam o oczy lub uszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-07-2015, 10:26
adela79 adela79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hej, jakość ubrań w sieciówkach znacznie się pogorszyła. Czasem już po dwóch-trzech praniach bawełniana bluzka wygląda na spraną i jest trochę zniekształcona. Co do chińszczyzny, to podobny efekt, tylko chyba wykonanie jeszcze bardziej sztuczne, czasem zdarzają się wyjątki. Najlepiej kupować przez internet, cena bardziej korzystna i bardzo fajne fasony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-07-2015, 00:22
kambomanka kambomanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Powiem szczerze że jest bardzo dużo prawdy w tym co piszesz, ostatnio też coraz częściej zawodzę się jakością rzeczy które kupuję w sieciówkach zazwyczaj za dość duże pieniądze, ubrania po kilku praniach rozciągają się płowieją i nie nadają się już do noszenia, a jak kupie jakąś bluzkę na bazarku za parę złotych to chodzę w niej i piorę na okrągło i nic się nie dzieje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-07-2015, 22:12
aiska88 aiska88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Co do jakości tych ciuchów to ja zauważam jeszcze gorszą tendencję - im droższy ciuszek tym mniejsza jakość - a wydaje się, że powinno być odwrotnie. Ostatnio zauważyłam nawet ze na pobliskim targu są lepsze jakościowo ciuchy niż w galerii... / co do tych sukieneczek - szukaj w necie, zobacz tutaj, w tym sklepie http://www.sakolife.pl/, ostatnio tam robiłam zakupy i jestem mega zadowolona:-) - tam zawsze można znaleźć coś super. pamiętaj tylko by sprawdzić skład

Ostatnio edytowane przez aiska88 : 27-07-2015 o 16:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-07-2015, 08:06
Bruna27 Bruna27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hej wszystkim więc tak ,różnie to bywa z tymi sieciówkami, ja akurat nigdy w Mohito nie kupowałam,byłam tam tylko zobaczyć jakie są tam ubrania i przyznam ,że rzeczywiście są drogie .. nawet bardzo drogie.. ja od siebie mogę polecić sklep camaieu albo oodjii ( często są tam przeceny i można kupić bardzo ładne właśnie np. sukienki )ubrania dobrej jakości za rozsądną cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-07-2015, 13:06
rita89 rita89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

No więc kobietki, gdzie kupować, by nie zbankrutować i, żeby po dwóch praniach nie przerabiać bluzeczki czy sukienki na szmatę do podłogi? Ktoś może mi podać namiary na sklep internetowy z dobrymi jakościowo ubraniami? Coś za rozsądne pieniądze? Powiem Wam, że mi to już opadają ręce, bo pochodzę w czymś jeden sezon, a już w kolejnym muszę zaopatrywać się niestety w nowe ubrania i tak jest ciągle i w kółko w zasadzie cały czas;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-07-2015, 11:56
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Czasami ta cena jest zdecydowanie za wysoka, więc nie warto przepłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-07-2015, 12:41
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Moim zdaniem często cena początkowa jest za wysoka co doskonale widać na wyprzedażach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-07-2015, 15:21
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To zależy o jaki sklep chodzi. No i faktycznie warto szukać wyprzedaży. Ja teraz przeglądam sukienki stąd http://domodi.pl/marki_asos/odziez/o...amska/sukienki, bo szykuje mi się wesele i muszę znaleźć coś w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-07-2015, 13:14
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też często przeglądam sukienki na Domodi, ponieważ zawsze udaję mi się tam coś ładnego znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.