kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2015, 09:45
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Kuzynka będzie wkrótce rodzić

I wymyśliłam sobie że oprócz prezentu (czyli kasy) chcę dać jej coś jeszcze, coś co przyda się na samym początku. Co możecie doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2015, 18:56
onaala's Avatar
onaala onaala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ostatnio moja przyjaciółka została mamą i zastanawiałam się co by tu i jej i maluszkowi kupić. Najlepiej coś i praktycznego i cieszącego oko. To co potrzebne - ubranka, akcesoria, pieluchy. Najlepiej wszystko wcześniej ustalić z matką dziecka. Ona najlepiej wie czego potrzebuje dla dziecka. Być może nie będzie jej potrzebna kolejna butelka do karmienia, albo kolejny kocyk, tylko jakieś konkretne ubranka. Na pewno dobrym pomysłem będą śpioszki - tego nigdy za wiele. Najlepiej kup ciut większe, to będą na potem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-11-2015, 13:35
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ciężko mi powiedzieć co możesz jej dać na sam początek. Wydaje mi się, że ona już jest na ten moment przygotowana. Jeżeli jest przed porodem, to możesz śmiało jej polecić ten artykuł http://lovi.pl/pl/ciaza-i-porod/232 , który da jej informacje o tym, jakie są zwiastuny porodu. Będzie ona przygotowana na przyjście swojego maleństwa i będzie wiedziała kiedy zbliża się ten wielki moment.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-11-2015, 13:25
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Fajny pomysł, żeby poza pieniędzmi jeszcze coś drobnego, a przydatnego dorzucić. To podsyłam Ci listę caaaałą wyprawkowych rzeczy:
http://jelp.pl/bezpieczne-pranie/art...-i-mamy-lista/
na pewno coś na niej znajdziesz co będziesz chciała dodac od siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-02-2016, 13:58
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No to jak będzie rodzić to pewnie wielkie szczęscie w rodzinie. Pamiętam jak moja córka miała urodzić chłopca to ogromna radość i duma ale też i strach bo to była jej pierwsza ciąza dlatego nigdy nie wiadomo na co trzeba być gotowym. Dobrze jest poczytać przydatne poradniki takie jak http://www.przyszlamama.pl/jestem-w-ciazy/ Które dobrze nas przygotują do samego porodu jak i pomogą przejść przez cały okres ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-07-2016, 12:36
tuboz tuboz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

oczywiście warto zapytać jakiego typu ubranka już zakupiła sama i wówczas żeby nie dublować znaleźć coś innego, ja jednak proponuję poszukać ciekawych ubranek w internecie bo wybór jest ogromny a i cenowo są świetne, kupiłam ostatnio mojej chrześnicy śliczne body dla dziewczynki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-03-2018, 22:56
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Moja siostra też niedługo będzie robić i teraz jest szał na ostatnie potrzebne rzeczy. Mam jej pomóc w szukaniu laktatora, ale ja się na tym nie znam. Uparła się na stronę http://www.simed.pl/ Widziałam tam fajny ręczny laktator Lakta Mila z butelką w zestawie i wszystkimi potrzebnymi elementami. Podobno jest bardzo wygodny. Możecie jej go polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-04-2018, 12:34
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Generalnie to bardzo fajnie, ale no wymaga to wysiłku dbania o siebie i wogole Ja miałam fajną panią ginekolog - Beatę Chołys Duszyńską i ona bardzo dobrze poprowadziła mi ciążę. Byłam z niej na prawdę zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-05-2018, 11:11
czachna czachna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

ja bym kupiła jakis fajny gadzet dla dziecka,
może chuste do noszenia, książeczke czarno białą, lub książeczkę dobra do kompieli, a może cos na wyrost - besen pompowany
http://dietevo.pl/zdrowie/prezentacj...y-sprzet-domu/

Ostatnio edytowane przez czachna : 29-05-2018 o 14:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.