kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2018, 09:18
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Gdzie kupić stylowe ubrania dla siebie i dzieci?

Cześć,
Chciałam trochę odświeżyć swoją szafę i szukam sklepu gdzie znajdę ciekawe ubrania nie tylko dla siebie ale również moich córek, które zawsze chcą mieć to samo co ich mama Zależy mi również na dobrym stosunku jakości do ceny, czy macie może miejsca gdzie warto zajrzeć? Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2018, 10:59
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Niby jest dużo takich miejsc, ale też warto zwrócić uwagę na jakość wykonania ubrań. My mamy jeden swój ulubiony sklep internetowy, a jest to https://colorshakestore.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór kolekcji zarówno dla dzieciaków jak i dla siebie. Wyróżniają się wśród sieciówek nie tylko jakością wykonania, bo też mają szeroką ofertę wyjątkowych kolorowych wzorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2018, 21:49
aniamajor aniamajor is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 51
Domyślnie

W dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem będą zakupy przez internet. Nie dość, że jest sporo taniej, to jeszcze mamy dostęp do setek sklepów działających online. W szybki sposób można zbudować listę swoich ulubionych platform. Ja na przykład przymierzam się właśnie do przetestowania https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMS...DENKI-262.html który poleciła mi koleżanka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-07-2018, 23:12
kajka kajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

W sieciówkach to np. H&M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2018, 18:15
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Również jestem za wyborem sklepów internetowych ze względu na świetne ceny oraz dużo większa możliwość złapania okazji. W twoim przypadku również myślę, że warto abyś odwiedziła stronę sklepu ColorShake bo w końcu jest to miejsce, które w ofercie ma nie tylko oklepane wzory i modele, ale coś wyjątkowego co również pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-07-2018, 00:13
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

O dobrze, że trafiłam na ten temat bo też w tym tygodniu rozmawiałam z przyjaciółką że praktycznie wszystkie sklepy w galerii mają podobne ubrania (również dla dzieci), jeżeli tak zachwalacie te sklepy to będzie trzeba się przekonać, czy różnica jest widoczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-07-2018, 12:40
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Zgadzam się i każda z nas już to powoli widzi, dlatego moim zdaniem trzeba trochę przełamać ten stereotyp i wyjść z uśmiechem w fajnym kolorowym stroju z modnie ubranymi dzieciakami na miasto. A https://colorshakestore.pl/ jest przykładem, że można iść w takim kierunku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-09-2018, 10:48
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Ubrania dla mamy wysokiej jakości.

Trudno dziś znaleźć dobrej jakości sklep internetowy, w którym dostaniesz ładne i wytrzymałe ubrania, prawda? Sama coś na ten temat wiem, ale od kiedy znalazłam Modne Ubrania Kelly, mam ułatwione poszukiwania. Są tam zarówno świetne, ekskluzywne, choć niedrogie sukienki, ciuszki na co dzień, czy nawet kosmetyki. To miejsce dla kobiet, które niezależnie od okoliczności chcą dobrze wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-09-2018, 17:32
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Moim zdanniem to raczej średnie kupować sobie i dziecku te same ubrania, bo po co? W końcu dziecko to dziecko a nie dorosła osoba. Swoje ubrania lubię kupować tutaj https://dolcevita-boutique.pl/kontatto-odziez-wloska/ i w innych tego typu butikach a dziecku kupuje ubrania stricte w sklepach z odzieżą dziecięcą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-10-2018, 09:06
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A kojarzycie taki sklep internetowy jak Born2Be? Jestem przekonana, że tak, bo jest dość popularny Można tam znaleźć oryginalne i stylowe ubrania zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci, czyli innymi słowy może się tam ubrać cała rodzina. Na stronie https://born2be.pl/odziez-damska?new-in=1 możecie sobie akurat przejrzeć ich najnowszą, jesienną kolekcję odzieży damskiej, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.