kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-04-2019, 15:58
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie najlepsza pizza

Jaką pizze lubicie najbardziej? Typowo włoską, na cienkim cieście czy raczej amerykańską na grubym ? Ja jestem zwolenniczką tej drugiej opcji. A jeszcze w Pizza Party we Wrocławiu, nie żałują składników i wszystkiego dają tak dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2019, 18:48
basre basre is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

ja preferuję pizze neapolitańską, według mnie najlepiej smakuje
__________________
dentysta siemianowice śląskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2019, 08:57
klara435 klara435 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 18
Domyślnie

Ja często sama robię pizzę. Daję ulubione dodatki i gotowe
__________________
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-04-2019, 12:30
Hanka1 Hanka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Tylko na cienkim cieście i z dobrej jakości składnikami. Pizza na grubym cieście to dla mnie taki zapychacz, nie lubię takiej. Ale każdy ma swój smak i gust:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2019, 20:17
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja chyba każdą zjem ale jestem fanką dużej ilości pieczarek i ketchupa Kotlin. Bez tego ani rusz i pizza żadna mi nie posmakuje. Te dwie rzeczy muszą być a reszta dodatków jest mniej ważna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2019, 09:20
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja lubię pizzę, którą sama zrobię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-05-2019, 21:59
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Najlepsza pizza to taka, która zawsze smakuje tak samo dobrze, jest świeża i niedroga! A do tego bardzo lubię przystawki w pizzeriach, które zawsze świetnie zapychają głód. Mój brat niedawno zaczął pracować w https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-grochowska i zawsze mnie namawiał żebym wreszcie spróbowała ich pizzy. Umówiłam się w końcu któregoś dnia z koleżankami na babski wieczór i poszłyśmy właśnie do Dominium na Grochowskiej Była to świetna decyzja, bo pizza jest naprawdę wyborna! Jedna z moich koleżanek zamawiała makaron, który również był pyszny (trochę jej go podkradałam haha) Od tej pory zawsze jak mam ochotę na pizzę, to wybieram Dominium. U nich zawsze mam pewność dobrej jakości. Pizza jest pyszna, świeża i zawsze smakuje wyśmienicie! A z racji swojego trybu życia bardzo często jem na mieście, więc pizza jest stałym daniem w moim menu. Całe szczęście w Dominium mają naprawdę niskie ceny, dzięki czemu mogę pochłaniać spore ilości pizzy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-05-2019, 08:13
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Ja lubię taką prawdziwą włoską. W domu niestety nie potrafię takiej zrobić. A waszym zdaniem, jaka jest najlepsza pizza z dowozem kraków?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-06-2019, 11:18
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Ja ostatnio jak byłam w Poznaniu to zamawialiśmy w nocy pizze w tej pizzerii http://frontiera.pl/ . Pizza inna niż wszystkie. Robiona ze starannością z dobrego ciasta. Zjedliśmy ze smakiem i na pewno jeśli kiedyś będziemy znowu w Poznaniu to z pewnością zamówimy ale tym razem wybierzemy do wypróbowania już inną, bo wybór maja spory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.