kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-11-2020, 17:09
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie Catering

Jakiś czas temu mieliśmy duża imprezę rodzinną i postanowiliśmy skorzystać z usług margaretwrocław
Z całego serca polecam jeśli organizujecie jakieś imprezy okolicznościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-11-2021, 10:42
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Szczecin - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-11-2021, 18:40
Locavida45 Locavida45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie znam się na tym za bardzo, ale jeżeli chcecie się dowiedzieć czy można mieć pałkę teleskopową albo jak się bronić, to warto odwiedzić http://obron-sie.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-11-2021, 12:27
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Fajnych ofert jeżeli chodzi o catering na naszym rynku zdecydowanie nie brakuje. Przy czym moim zdaniem zdecydowanie warto zwrócić uwagę na https://eatfitcatering.pl/catering-d...rowa-gornicza/ . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj masę propozycji do wyboru, także dla wegan i wegetarian, ponadto ceny są bardzo przystępne, a zamówienia zawsze terminowo realizowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-12-2021, 07:41
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
catering dietetyczny Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-12-2021, 13:46
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Sprawdźcie opcję https://lightcatering.pl/ , bo z tego co pamiętam to dowożą na terenie różnych miast w Polsce. Mają tam różne diety, więc można wybrać coś dla siebie. Można jeść smacznie, zdrowo i przede wszystkim zgubić nadprogramowe kilogramy. Nie trzeba szukać diet, przepisów i stać godzinami przy kuchni. Idealna sprawa dla leniwych albo zabieganych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-12-2021, 11:50
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Jeśli chodzi o catering dietetyczny to ja moge polecić Wygodnądietę Karmią na prawdę dobrze, jedzonko jakościowo jest na najwyższym poziomie. Starannie przygotowane, świeże, smaczne no i syte Taka dieta, dla mnie, to przyjemność a nie przykry obowiązek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-12-2021, 13:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam.
Czy słyszeliście już o cateringu https://dietyzchatki.pl/mragowo/ ?
Mają wysokiej jakości jedzenie, zdrowe dania to ich domena. Mi jak zależało na zdrowej i pożywnej diecie to właśnie zainteresowałem się ich usługami i nie żałuję. Jest pysznie, a co najważniejsze trzymam dzięki nim dobrą formę.
Mogę wam ich polecić bardzo serdecznie.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-12-2021, 13:50
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Kto z Was korzysta z cateringu dietetycznego? Według mnie jest to świetne rozwiązanie.

zabiegi na ciało wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-12-2021, 11:32
Colby Mężczyzna Colby is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie korzystałem jeszcze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.