kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-03-2015, 14:00
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Studencki zawsze kopiują chyba nawet prace magisterskie też; dd Ja to bardzo szybko potrzebowałam swoje CV właśnie na spotkanie z pracodawcą i akurat z tego względu nie miałam czasu na przeszukiwanie całego internetu..Po prostu z głowy wszystko napisałam czyli tam wpisywałam jakoś no wiecie dane osobowe, później szkoły i doświadczenie i nic więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-04-2015, 21:40
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jak Ci to w końcu ostatecznie wyszło to CV? Było tak okej czy po prostu jakoś no nie wiem nie wyszło Ci to i było po prostu trochę tak jakoś do tyłu i akurat twój znajomy/znajoma Ci zwrócili na to uwagę, że robisz coś jakoś bardzo źle ; D tak z głowy przygotować CV to talent trzeba mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 07-04-2015, 17:38
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

CV musi być profesjonalne i rzetelne i nie ma tutaj żadnej mowy o błędach bo one są tu nie dopuszczalne ! : ) a chodzi mi tutaj o coś takiego, że po prostu ja no wiecie trochę się zajmuję branżą HR i jak widzę co się dzieję jak otrzymuję dziwne CV to wtedy jest głowa taka mała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-04-2015, 12:43
berna77 berna77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

CV to jest nasza wizytówka zawsze trzeba o tym pamiętać i ja tak po prostu polecam do CV zawsze zamieścić jakieś takie po prostu profesjonalne zdjęcie i nadal te aktualne : ) bo jeśli się tego nie zrobi to pracodawca niestety może bardzo źle o was pomyśleć hahah : ) bo chyba lepiej jest dać do CV zdjęcie co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-04-2015, 14:44
klementysia klementysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Lepiej ze zdjęciem przecież CV jak i po prostu zdjęcie to jest wasza wizytówka i koniec ; ) jeśli o mnie chodzi to ja zawsze jak wysyłam to CV to wysyłam je właśnie ze zdjęciem bo innej jakiejś opcji nie widzę z tego powodu, że po prostu no wiecie nie ma co się wstydzić swojej twarzy i w CV ktoś lepiej popatrzy jak zobaczy osobę ze zdjęceiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-04-2015, 20:55
stUdentka stUdentka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja mam przygotowane kilka wariantów CV. Wśród nich znajdują się zarówno wersje ze zdjęciem, jak i bez zdjęcia. Oczywiście chyba nie muszę wspominać o tym, że dokumenty aplikacyjne należy modyfikować pod kątem konkretnego stanowiska. Nie należy do każdego pracodawcy wysyłać tej samej wersji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-04-2015, 18:48
Afrodyfa Afrodyfa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

No jak nie wysyłać tej samej wersji..A co jeśli po prostu się aplikuję po prostu dalej na to samo stanowisko to co się wtedy jakoś dzieje? Ja to zawsze szukam pracy jako księgowa i po prostu takie same wysyłam zawsze CV. Czy to jest jakoś po prostu źle i słabo ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-04-2015, 16:40
Maadziaaz Maadziaaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Stanowisko pracy może nazywać się tak samo, ale zakres obowiązków i postawione w ogłoszeniu wymagania mogą się trochę różnić w zależności od firmy, więc warto to przeanalizować i sprawdzić czy w CV nie ma zbędnych informacji albo czy czegoś nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-04-2015, 12:13
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Poczytać jakieś poradniki na necie ale zdecydowanie poczytać je na zagranicznych stronach bo tam są jeszcze bardziej profesjonalne : ) ja tak robiłam, że na angielskim google czy amerykańskim wpisywałam hasło create CV professional i mi wyskakiwały odpowiedzi właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-04-2015, 17:49
asanh asanh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 2
Domyślnie

Zgadzam się z przedmówczynią. Osoby rekrutujące otrzymują tyle CV, że często skanują treść, a po szybkiej selekcji dopiero czytają przez umawianiem się na spotkania. Liczy się konkret i przyciągnięcie uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.