kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-04-2015, 21:14
milenax milenax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Hej,
tu pierwszy raz z taką nowinką? niedawno byłam na spotkaniu z doradcą zawodowym, są różne wzory cv i naprawdę wszystko zależy od tego, na jaką ofertę odpowiadamy... jak pracodawcy wymagają zdjęcia, wtedy się je zamieszcza obowiązkowo w innym wypadku to już nasza decyzja, co ciekawe: nie trzeba się trzymac układu - wykształcenie, doświadczenie, kursy szkolenia, zainteresowania itp. - wiecie taki bywa schemat, tylko można zacząć np. od umiejętności, które będą właśnie konieczne w tej pracy, do której ślemy ofertę np. mamy kurs, który pozwala nam na pracę na stanowisku, na które aplikujemy, to wyszczególniamy ten kurs w cv na pierwszym planie! jeśli chodzi o mnie to na razie trzymam się starej typowej wersji CV
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez milenax : 25-04-2015 o 21:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 02-05-2015, 10:23
biernat_o biernat_o is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 2
Domyślnie

Ja myślę, że CV powinno być przygotowane tak, aby przy pobieżnym skanowaniu dokumentu przez rekrutującego od razu zobaczył, że spełniamy oczekiwania. Czyli CV trzeba przygotowywać pod konkretne ogłoszenie zwracając uwagę na najważniejsze elementy naszego doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-05-2015, 18:32
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Myślę że ten http://praca.gratka.pl/poradnik/art/...t,t,id,tm.html poradnik powinien Ci pomóc w napisaniu idealnego CV. To nie jest takie trudne na jakie wygląda trzeba zwrócić tylko uwagę na różne rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 15-05-2015, 11:54
Lenka89 Lenka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

W CV obowiązkowo musi być zdjęcie, najlepiej aktualne, żeby osoba rekrutująca Nas nie zdziwiła się na Nasz widok. Ważna jest również oprawa graficzna, ponieważ jeżeli Nasz CV rzuci się w oczy, wtedy mamy większą szansę na to, że osoba przeglądająca zgłoszenia przeczyta Nasze CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-05-2015, 18:28
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Dlatego chyba warto zapłacić odpowiednią kasę odpowiedniej kasie i żeby oni to wszystko przygotowoli za nas tak aby to nasz CV wyglądało profesjonalnie i bardzo rzeczowo. Jak CV będzie słabo wyglądać to nie można będzie liczyć na jakąś dobrą pracę i będzie słabiutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 18-05-2015, 10:53
Merinda Merinda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja przed opracowaniem własnego CV pooglądałam przykładowe w necie. Ściągnęłam sobie szatę graficzną i wypełniłam własną treścią, taką samą grafikę zastosowałam przy liście motywacyjnym. Grafikę wybrałam według mnie oryginalną i każdy kto widział moje CV ze znajomych twierdził, że jest bardzo profesjonalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-05-2015, 14:30
kursantka kursantka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Z tą szatą graficzną to ja się naprawdę zastanowię co to właśnie zrobić. Bo moje to jest w takiej zwykłej oprawie. Wydaje mi się, żeby zainteresować rekrutera trzeba mieć w miarę dość takie estetyczne to swoje CV. Bez tego rekruter nawet nie spojrzy na tą aplikację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 21-12-2018, 12:24
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja proponuję lekturę https://poradnikpracownika.pl/ Są tu nie tylko ciekawe artykuły , porady dla pracownika. Są też wzory pism, wniosków itp. Przypuszczam że wzór CV też tu znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-11-2019, 21:24
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 259
Domyślnie

Według mnie w CV nie można dać się pochłonąć samej treści, trzeba też zadbać o odpowiednie, profesjonalne zdjęcie które pozwoli zapaść w pamięć podczas rekrutacji. Ja postawiłem na profesjonalne zdjęciu jak do dokumentów u fotografa https://fotografkatowice.com.pl/zdjecia-do-dokumentow w Katowicach i myślę że to bardzo dobra decyzja!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.