kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 01-07-2015, 15:36
koktajlowelove koktajlowelove is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja uważam, że nie ma to jak własny dom Sama po sobie wiem ile taka inwestycja kosztuje pieniędzy, czasu, nerwów i innych emocji, ale z czystym sumieniem mogę przyznać, że pomimo tego wszystkiego - warto Wygoda i komfort jest bez porównania - dosłownie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 01-07-2015, 18:54
kambomanka kambomanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja tam jestem za mieszkaniem Uważam, że dom jednorodzinny to w sumie fajna opcja, ale z drugiej strony to jednak studnia bez dna... Ładujesz kasę i końca nie widać :/ Bo to trzeba dach wymienić, to coś się popsuło i tak w kółko. Fakt faktem wygoda jest większa, no ale kogo na to stać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 02-07-2015, 20:12
maanuelkaa maanuelkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oczywiście, że dom! Dużo przestrzeni, wygoda, swoboda! Jedynym minusem jest chyba duża powierzchnia do sprzątania, ale ogólnie wydaje mi się, że z własnym gniazdkiem wiążą się same plusy Baaardzooo dużo przestrzeni do zagospodarowania Można zrobić salon, każdy ma własny pokój, duża kuchnia, duża łazienka - ogólnie wszystko na plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 05-07-2015, 18:46
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Tak naprawdę to bardzo indywidualna kwestia. Nie ma jednego rozwiązania, które sprawdzi się w każdym przypadku.
Dom na pewno daje większą swobodę. Perspektywa wypoczynku w ogródku też jest fajna. Z drugiej strony można mieć mieszkanie i np. działkę z takim domkiem: http://ogrodosfera.pl/drewniany-dome...eacyjny-serbia . I wtedy też można korzystać z uroków natury do woli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 15-07-2015, 13:48
olczako olczako is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 16
Domyślnie

Dom, dom, dom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 15-07-2015, 14:14
jastka4 jastka4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Dokładnie dom jest najlepszym wyjściem z całej sytuacji budowa domu to zawsze była moim marzeniem mam nadzieje że kiedyś się spełni ponieważ wychowałam się w domu teraz niestety mieszkam w bloku co mnie irytuje lecz muszę zbierać kasę na dom co jest ciężka sprawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 18-07-2015, 12:43
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie Mieszkanie czy dom?

Dom to naprawdę zdecydowanie najbardziej optymalne rozwiązanie, jednak mieszkanie to jest mniejsze zło, które jest tylko elementem jak to mówią, a taki dom to już nasza mekka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 18-07-2015, 16:13
ewaok ewaok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej inwestować w dom jak w mieszkanie. Więcej swobody masz gdy jesteś w domu a w mieszkaniu ciągle ulice bloki bloki i nic po za tym. Dom daje ci naprawdę wiele możliwości i tego jestem pewna a nawet więcej jak pewna. Wszystko zależy od naszych funduszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 21-07-2015, 09:16
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Kwestia wygody i priorytetów. Jedni całe życie dążą do domku poza miastem, inni chcą loft centrum Stolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 22-07-2015, 13:49
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Zależy co kto woli
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.