kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-06-2017, 09:18
afrikicia afrikicia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie Pozycjonowanie stron
Lokalizacja: Polska   Rodzaj: inne   

Witam,
Czy wiecie gdzie znajdę rzetelne informacje na temat pozycjonowania stron. Szukałam już sporo w internecie, jednak ciężko coś konkretnego znaleźć. Planuje sie zatrudnić w firmie, która sie tym zajmuje, stąd też zainteresowanie tematem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-06-2017, 10:23
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Ja czytam wiele blogów branżowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-06-2017, 09:49
afrikicia afrikicia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

Znalazłam m.in taki artykuł https://afterweb.pl/pozycjonowanie/na-czym-polega-pozycjonowanie-jak-pozycjonowac-strone-poradnik-dla-poczatkujacych i juz wiem na czym to polega
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-06-2017, 11:01
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Artykuł mówi o niczym. Pomijając, że jest z zeszłego roku (od tego roku Google wprowadził sporo nowości), nie daje żadnych porad, tylko tłumaczy dlaczego SEO to wiedza tajemna (z czym się zgodzę, nie po to agencje uczą się latami, żeby za darmo dzielić się tą wiedzą. Chcą przecież zarabiać na swoim doświadczeniu). Pozycjonowanie katowice nie jest rzeczą łatwą, codziennie zmienia się algorytm, trzeba ciągle śledzić informacje o zmieniających się trendach, stosować wiele sposobów metodą prób i błędów. Taka wiedza co jakiś czas staje się też przestarzała, właśnie dlatego, że ciągle coś się zmienia, trzeba wszystko aktualizować. Nic dziwnego, że aby dowiedzieć się konkretów trzeba albo zapłacić za dobre szkolenia, albo zapłacić firmie, aby się tym zajęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-08-2017, 10:28
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ze swojej strony mogę polecić Ci skorzystanie z usług tej firmy: http://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ . Kompleksowo planują oni oraz wdrażają działania SEO, które zmierzają do zwiększenia ruchu na Twojej stronie oraz poprawie widoczności serwisu w wyszukiwarce Googla. To nowoczesna metoda reklamy i promowania w sieci. Dobrze, że o tym myślisz na poważnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-12-2017, 19:14
Mamiya Mamiya is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 64
Domyślnie

Z tym, że agencje chcą zarabiać - zgadzam się w 100%, ale że jest to aż taka wiedza tajemna? - chyba nie do końca! Chociaż samodzielnymi eksperymentami, beż odpowiedniej wiedzy, można faktycznie narobić sobie kłopotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-12-2017, 16:06
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

W sumie najlepiej z polecenia kogoś znaleźć bo agencji jest bardzo wiele. Ale nie każdy też ma kogoś kto korzystał z usług pozycjonowania. Możecie też poczytać o opiniach o agencjach. Ja słyszałam, że firma Fox Strategy-pozycjonowanie wrocław ma bardzo dobre wyniki u swoich klientów. Zajrzyjcie na ich stronę może akurat skorzystacie z ich usług marketingu internetowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-05-2018, 13:52
Alex22 Alex22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Jeżeli pasjonujesz się innowacjami z dziedziny SEO i nie jedynie to świetnym konceptem będzie wejść na stronę Skuteczny Internet. Istnieje tam multum zdumiewających tekstów o współczesnych sprawach scalonych z pozycjonowaniem miejsc internetowych czy reklamą instytucji w sieci. Najprawdopodobniej się nie rozczarujesz. Sprawdź skuteczny internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-06-2018, 16:02
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Najlepiej pytaj u źródła Reklamą w internecie, pozycjonowaniem i nie tylko zajmuje się Piotrek z http://piotrpolok.pl/copywriting/. Polecam kontakt z nim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-07-2018, 10:52
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

pozycjonowanie stron www to bardzo ważne narzędzia reklamowe twojej witryny. Dzięki usłudze jaką jest pozycjonowanie stron www Twoja firrma będzie dobrze widoczna w googlach. Dobrą firmą która może Cię pozycjonować jest http://mateusz-kozlowski.pl Samemu się lepiej za to nie zabieraj ze względu na to że jest to bardzo długotrwały proces.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.