kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2018, 09:23
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie gdzie kupujecie kosmetyki online?

Podzielicie sie sprawdzonymi miejscami, gdzie można kupić dobrej jakości naturalne kosmetyki w sieci ? W mojej stacjonarnej drogerii brakuje takich produktów a podejrzewam, że w internecie takich sklepów nie brakuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2018, 16:45
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Ja wybieram kosmetyki najlepszej jakości , które sprawdziłam i świetnie działają na moją skórę - czyli kosmetyki naturalne . Kupuje zawsze w jednym sprawdzonym miejscu www.warsztatpiekna.pl/pl , otrzymałam także tam poradę odnośnie pielęgnacji mojej skóry. Świetne miejsce!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-05-2018, 21:50
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

To zależy jakie, ja na przykłąd mam skórę atopową i swoje kosmetyki do pielęgnacji te - http://atopis.pl/produkty-3/face-bod...twarzy-ciala/# kupuję w aptekach. Lubię mieć pewne źródło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-05-2018, 10:25
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

A masz jakąś swoją ulubionę firmę jeśli chodzi o kosmetyki naturalne ? Ja np używam Eldan Cosmetics te kupuję z reguły w hurtowni Mimari. Zerknij bo ofertę mają bardzo rozbudowaną a i ceny korzystne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2018, 11:51
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja też polecam Mimari. Prowadzę razem z siostra gabinet kosmetyczny i z reguły to właśnie tu się zaoptrujemy. Wiem, że zamówienia ogą tez składaćklienci indywidualni. Fajnie, bo sporo moich klientek korzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2018, 17:19
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

No kosmetyki Eldan znam i nawet miałam już kilka ich kremów i masek. O Mimari nie słyszałam ale chętnie się rozejrzę i zobaczę co tam ciekawego mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2018, 07:00
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Jak dla mnie Mimari to jedna z lepszych hurtowni kosmetycznych, w jakich do tej pory miałam okazję robić zakupy. Ostatnio kupiłam tam szczoteczkę do mycia twarzy z firmy Beurer za niecałe 140 zł. Teraz planuję jeszcze kupić zestaw rękawiczek nawilżających do rąk z NOVASILK. Widziałam, że za zestaw 10 par płaci się niecałe 90 zł więc okazja super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-06-2018, 10:32
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dzieki dziewczyny za namiary na Mimari. Wczoraj odebrałam pierwsze zamówienie. Paczka porządnie zapakowana, produkty pierwsza klasa juz sobie upatrzyłam profesjonalny zestaw do manicure i perdicure i chyba kupię go w drugiej turze zakupów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-06-2018, 13:27
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

kinnia to super, że jesteś zadowolona tylko radzę ostrożnie bo takie zakupy wciągają i ja czasem już nie mogę tego kontrolować mąż się śmieje, że mam tyle towaru w domu, że mogłabym otwierać domowy salon urody
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.