kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-06-2018, 14:39
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie Kupno mieszkania od dewelopera?

Zastanawiamy się z mężem nad przeprowadzką i kupnem nowego mieszkania gdzieś nad morzem lub niedaleko. Znaleźliśmy ofertę tego dewelopera http://www.krj.pl/ i chcę się was zapytać co sądzicie o tych mieszkaniach? Mnie się one bardzo podobaja, a jakie jest wasze zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-09-2018, 16:45
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

No cóż, widziałam chyba ładniejsze mieszkania nad morzem na osiedlu Baltica Towers w Gdańsku, są z widokiem na morze i oddalone tylko kilkaset metrów od Zatoki, takie mieszkania do mnie przemawiają, zwłaszcza że cena za m2 nie jest tam wygórowana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-11-2018, 10:55
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli interesowałyby Was takie mieszkania od dewelopera gdzieś pod Poznaniem, to polecam zapoznać się z tymi oferowanymi przez Novafrm w Koninku pod Poznaniem - możecie je zobaczyć na stronie http://www.koninko.com.pl/. Moim zdaniem projkety sa bardzo atrakcyjne, a sama miejscowość jest urocza i wolna od zgiełku dużego miasta. Jeśli natomiast będziecie chcieli dojechać do centrum Poznania, zajmie Wam to zaledwie 15 minut
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-11-2018, 22:50
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Świetne, dwupoziomowe mieszkania znajdziesz w Łodzi przy parku na Zdrowiu. . Wszystko można sprawdzić na stronie www.apartamentyzdrowie.pl świetne mieszkania w bardzo wysokim standardzie i w dobrej lokalizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.