kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-02-2022, 19:57
roksa45 roksa45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Przez dość długi czas szukałam butów motocyklowych, ponieważ moje "umarły" po ostatnim sezonie. Idealne znalazłam na stronie https://www.atm-motocykle.pl/pol_m_B...KLOWE-101.html . Będą pasowały do mojego kombinezonu a jakość też jest niezła. Jeżeli ktoś również potrzebuje jakichś akcesoriów motocyklowych to polecam ten sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-02-2022, 13:20
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Co do butów to ja lubię z Saway sobie zamawiać. Mam już od nich kilka par i wszystkie są jakościowo rewelacyjne. Wykonanie staranne, buty są dobrze wyprofilowane więc wygodnie leżą na nodze, nic nie obciera no i noga się nie męczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-02-2022, 21:48
Koplifata76 Koplifata76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że to jest bardzo interesujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-02-2022, 08:01
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Jeśli chodzi o buty, to ja nie mam problemów ze znalezieniem odpowiednich. Za to mój mąż ma zawsze kłopot. I nie chodzi tu o rozmiar, raczej o jego gust. Mało co mu się podoba. Na szczęście trafiliśmy niedawno na sklep https://www.filippo.pl/pl/menu/meski...ie-wsuwane-417 i tutaj jest tak ogromny wybór, że nawet on znajduje odpowiedni model, zgodny z jego aktualnym gustem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-02-2022, 17:39
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 454
Domyślnie

Niedługo przyjaciel zabiera mnie na rejs swoim jachtem i powiedział, żebym się do tego odpowiednio przygotował. To będzie mój pierwszy rejs i jestem zielony w tym temacie. Nie mogę się już doczekać tej wspaniałej przygody i przeczytałem już na ten temat wiele artykułów, z których wyczytałem, co potrzebuje, aby się z nim zabrać. Szukając odpowiednich butów, natknąłem się na ten sklep https://sklepwind.pl/pl/c/Obuwie/45 . Które buty będą najlepszym wyborem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-02-2022, 20:37
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

Wygodne i modne Zdecydowanie takie połączenie polecam jeżeli chodzi o kupowanie butów. Ja tak staram się robić zakupy w sklepach online. Mój nowy typ to Air Max Rozowe raz takie widziałam na żywo i teraz poluje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-02-2022, 10:35
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Przy wyborze obuwia kieruje się przede wszystkim jakością. Czasem warto jest wydać kilka złotych więcej ale mieć pewność, ze buty przetrwają więcej niż 1 sezon jeśli szukacie obuwia skórzanego czy drewniaków to spodoba Wam się oferta sklepu Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Szeroki wybór, rozsądne ceny, sporo promocji. Sklep bardzo sprawnie realizuje wszystkie zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-02-2022, 09:40
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja buty uwielbiam zamawiać z Saway! Mają duży wybór, buty są dobrze wyprofilowane, bardzo wygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-02-2022, 10:41
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzena
Ja buty uwielbiam zamawiać z Saway! Mają duży wybór, buty są dobrze wyprofilowane, bardzo wygodne

Ja sobie ostatnio od nich zamawiałam sneakersy i przyznam, ze są na prawdę super Jakościowo widać że bardzo dobre, starannie wykonane, miękkie, lekkie i wygodne. Fajnie się noszą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-02-2022, 18:12
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Ja często chodzę w szpilkach, ale potrzebuję również wygodnych i praktycznych butów. Z tym drugimi zawsze miałam problem. Ciężko znaleźć dobrej jakości komfortowe buty. Bardzo polubiłam buty Hogan spełniły wszystkie moje oczekiwania Są rewelacyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.