kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-08-2015, 23:26
Klaudynka Klaudynka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

ślicznotki:-)
Do zapyziałego miasteczka Snydersville trafiają przez przypadek trzy kobiety z Nowego Jorku podróżujące do Los Angeles wysłużonym, cadillakiem. Nikt nie podejrzewa, że elegancka i stateczna Vida (Patrick Swayze), twarda Noxeema (Wesley Snipes) oraz nieco wyzywająca Chi Chi (John Leguizamo) to... mężczyźni transwestyci. Zmuszeni do spędzenia w Snydersyille weekendu Vida, Noxeema i Chi Chi nieoczekiwanie stykają się z rzeczywistością, o której do tej pory nie miały (mieli) zielonego pojęcia. Ta rzeczywistość to mąż tłukący swą żonę z byle powodu, stara dama, która od lat nie wypowiedziała słowa, zaniedbane kobiety, gburowaci młodzieńcy i nuda miasta, które ma tylko jedną ulicę. Pod wypływem obecności przyjezdnych, w miasteczku wiele się zmienia. Chłopcy uczą się szacunku do kobiet, kobiety odwiedzają fryzjera, a stara dama odzyskuje mowę. Jednym słowem - rewolucja! Niestety trzech pasażerek cadillaca usilnie poszukuje ksenofobiczny i żądny zemsty miejscowy szeryf Dollard (Chris Penn).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-08-2015, 13:28
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Minionki to bajka dla wszystkich potwierdzam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-08-2015, 14:25
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Widziałam plakaty, że w Warszawie będzie we wrześniu gala piosenki biesiadnej. Nawet bilety nie są drogie, bo w sollusie są po 50 zł.To jak na koncert przyzwoita cena.A to ma być jubileuszowa gala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-09-2015, 12:38
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A jakie filmy romantyczne możecie polecić na weekend? Znalazłam tutaj http://noy.pl/top-5-najpiekniejsze-filmy-o-milosci listę najpiękniejszych filmów o miłości, ale każdy z nich znam już na pamięć. Możecie mi coś ciekawego podpowiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-10-2015, 14:03
sliweczka23's Avatar
sliweczka23 sliweczka23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja polecam film Moja chuda siostra... Jest to dramat szwedzko-niemiecki, więc troszkę inaczej się ogląda, ale film jest świetny!
Katja jest utalentowaną łyżwiarką figurową, stale zajętą w szkole lub na treningach. W domu to na niej, a nie jej siostrze Stelli, skupia się prawie cała uwaga rodziców. Stella podziwia starszą siostrę i stara się ją naśladować. To ona właśnie odkrywa, że z Katją dzieje się coś złego: dziewczyna cierpi na zaburzenie odżywiania, które może kosztować ją życie. Stella chce powiedzieć rodzicom, ale Katja wymusza na niej przysięgę, że tego nie zrobi. To jednak zbyt duże brzemię dla tak młodej dziewczyny. Film pokazuje, jak choroba Katji powoli doprowadza całą rodzinę na skraj rozpaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-10-2015, 16:39
Peszka's Avatar
Peszka Peszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jeśli chodzi o filmy to polecam taki, tytuł Sędzia, z Robertem Downey Jr. - świetny film! W filmie "Sędzia" Downey wciela się w rolę Hanka Palmera, adwokata z wielkiego miasta, który powraca w rodzinne strony. Na miejscu dowiaduje się, że jego owdowiały ojciec, sędzia (Duvall), jest podejrzany o popełnienie morderstwa. Hank postanawia dotrzeć do prawdy, a w trakcie swoich poszukiwań odnawia relacje z rodziną, z którą stracił kontakt wiele lat wcześniej. Polecam!!!! Wielkie kreacje i wielkie kino:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-11-2015, 19:00
Funia's Avatar
Funia Funia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 13
Domyślnie

Skusiłam się ostatnio na Papuszę, ale to chyba nie kino dla mnie... wytrwałam do końca, z naciskiem na słowo "wytrwałam"... Daję linka do opisu, jakby ktoś nie widział i może ku przestrodze, chociaż gusta są różne...http://www.filmweb.pl/film/Papusza-2013-639536
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-11-2015, 15:53
StefaniaDz's Avatar
StefaniaDz StefaniaDz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Na odstresowanie i uczczenie rozpoczętego weekendu polecam komedię w stylu bondowskim: Kryptonim U.N.C.L.E
Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-12-2015, 01:18
Radomila Radomila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja jakiś czas temu chciałam spędzić wieczór kulturalnie, nieco inaczej niż w kinie, więc wybrałam się do teatru Polonia na spektakl Bagdad Cafe. Dla mnie i męża to był w sumie wydatek 160 złotych za bilety, ale przecież kultura wysoka kosztuje. I co? I nic. Powiem szczerze, wynudziłam się. Sporo piosenek, dużo improwizacji, marna scenografia. Wiem, że ja nie będę tego spektaklu pamiętała zbyt długo, więc szkoda mi wydanej kasy. Za te pieniądze mogłam mieć kino i super kolację z mężem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-02-2016, 00:16
faraday3's Avatar
faraday3 Mężczyzna faraday3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 5
Domyślnie

najlepszy film to The Game z 1997r z Douglasem. Film rewelacyjny, caly czas trzyma w napięciu i niebywale zakonczenie.
__________________
Bądźcie surowi dla siebie samych, pobłażliwi dla innych, a nie będziecie mieli wrogów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.