kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-03-2020, 10:13
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie Tani i dobry catering dietetyczny

Cześć Znajdę w Sosnowcu tani, a zarazem dobry catering dietetyczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-03-2020, 10:14
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Ja co prawda nie jestem z tej miejscowości, ale wydaje mi się że działa tam Body Chief. Sprawdź ich ofertę Ja korzystam z ich cateringu w Lesznie i bardzo sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2020, 10:16
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Tak, w Sosnowcu też jest Body Chief. Tutaj masz namiar na ich stronę internetową https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/sosnowiec Ja korzystam z ich usług dopiero od miesiąca, ale jestem naprawdę mile zaskoczona. Przez ten czas nie było żadnej wpadki - wszystkie posiłki mi smakowały i zawsze docierały do domu na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-03-2020, 10:17
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Super dziewczyny, dzięki za odpowiedź! Jeszcze dzisiaj ich sprawdzę i zamówię chociażby na tydzień, aby przetestować ich dietę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-03-2020, 09:16
martynka765123 martynka765123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzetelna
Super dziewczyny, dzięki za odpowiedź! Jeszcze dzisiaj ich sprawdzę i zamówię chociażby na tydzień, aby przetestować ich dietę

Super diety w Sosnowcu mają też https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/ohmyfood, polecam! )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-11-2020, 10:16
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeżeli brakuje Ci czasu i chęci, żeby te wszystkie kalorie policzyć i oczywiście gotować różnorodne posiłki na cały dzień, to warto w takim razie zastanowić się nad dobrym cateringiem dietetycznym. Sprawdź sobie jak mieszkasz w Warszawie https://sportfoodbox.pl/ ponieważ możecie liczyć u nich zarówno na propozycje wege, klasyczne, jak i skuteczne wzbogacone diety sokowe. Korzystam już drugi miesiąc i jak do tej pory mam o nich tylko i wyłącznie pozytywne zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2020, 18:05
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Teraz na rynku jest naprawdę całkiem sporo firm, które oferują taki catering dietetyczny Nowy Targ ma na przykład taką firmę Food Harmony, gdzie możecie zamówić dla siebie pyszne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-11-2021, 11:42
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Szczecin - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-12-2021, 08:54
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
dieta pudełkowa Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-12-2021, 14:41
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Dla mnie ważna jest jakość posiłków (właściwie produktów) oraz ich urozmaicenie Szybko się nudzę, dlatego od cateringu dietetycznego oczekiwałam że będzie miał różnorodne menu. Od 2 miesięcy mam więc dietę typu Paleo od firmy Light Catering. Nie mogę narzekać, spisują się na medal. Polecam Wam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.