kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2020, 09:58
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie Sex na odległość

Jakiś czas temu mój mąż zaczął pracować za granicą - do domu wraca tylko raz w miesiącu, na weekend. Nie da się ukryć, że brakuje nam bliskości i czułości... oboje mamy wysokie libido, którego nie mamy jak zaspokoić. Nie chcemy się zdradzać - to oczywiste. Może wy macie sposób na to, jak nie zwariować w tym czasie a jednak utrzymać namiętność między sobą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-04-2020, 11:41
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Hm, może warto byloby pomyśleć o różnego rodzaju gadżetach erotycznych. Z tego co wiem, to w ostatnim czasie na rynku pojawiły się wibratory które można zdalnie sterować - w tym przypadku odpowiedzialny byłby za to Twój mąż. Poczytaj sobie trochę na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-04-2020, 20:06
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Potwierdzam! Te zdalnie sterowane wibratory, głównie na Bluetooth to świetne rozwiązanie My też czynnie z nich korzystamy i... nie mamy na co narzekać w związku. Zawsze to coś nowego, taki powiew świeżości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-04-2020, 20:08
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Dziewczyny, bardzo wam dziękuję za odpowiedź! Nie sądziłam, że tak szybko ktoś się zainteresuje moim tematem - więc tym bardziej mi miło )

iza100, wspomniałaś że używasz takiego wibratora. Podpowiesz mi, gdzie go kupiłaś? Ja niestety nie mam doświadczenia w takich sprawach. Wolę poradzić się kogoś doświadczonego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-04-2020, 23:08
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Pewnie, że tak Ja kupowałam z http://xn--wiat-lovense-mlc.pl/ i naprawdę polecam. Początkowo nie byłam przekonana do takich nowinek, jak działanie poprzez aplikację mobilną ale wbrew moim obawom - to świetna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-05-2020, 17:10
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Mój mąż też zawsze w delegacjach, wracał do domu raz na dwa lub trzy tygodnie, zależy. Niestety nie da się uprawiać seksu na zapas, wtedy też nie myślałam o jakimś stałym zabezpieczeniu. Sytuacja się zmieniła jak mąż zmienił pracę, teraz jest na miejscu i kochamy się znacznie częściej. Dlatego zdecydowałam się na belarę, zawsze to skuteczniejsze zabezpieczenie i stresu nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-05-2020, 08:24
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Cytat:
Napisał dywka
Hm, może warto byloby pomyśleć o różnego rodzaju gadżetach erotycznych. Z tego co wiem, to w ostatnim czasie na rynku pojawiły się wibratory które można zdalnie sterować - w tym przypadku odpowiedzialny byłby za to Twój mąż. Poczytaj sobie trochę na ten temat

To jest całkiem dobry pomysł. Większość gadżetów erotycznych stworzonych jest z myślą o kobietach, ale jest też kilka typowo męskich modeli na przykład masturbatory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2021, 19:00
topwomenpl topwomenpl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał perelka
To jest całkiem dobry pomysł. Większość gadżetów erotycznych stworzonych jest z myślą o kobietach, ale jest też kilka typowo męskich modeli na przykład masturbatory.

ciekawe..
_________
sex anonse
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-11-2021, 11:29
mareczek873 Mężczyzna mareczek873 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 54
Domyślnie

Nie lepiej poznać kogoś do sex spotkania https://www.boonga.pl/towarzyskie ??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-06-2022, 08:02
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 193
Domyślnie

To już dużo lepiej spotkać się na coś takiego, zobaczcie - https://www.strefanamietnosci.pl/seks-w-samochodzie/ Przecież to nie wymaga żadnych cudów, trzeba tylko chcieć, a zrobienie czegoś zaskakującego może diametralnie odmienić sytuację. Czyż nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.