kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2021, 13:00
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie Alkoholizm

Moja mama codziennie wieczorem po pracy pije piwo, zawsze jest to minimum 4pak. Czasem oczywiście na tym się nie kończy. Nie mogę już na to patrzeć ale z drugiej strony nie mam odwagi powiedzieć jej że jest alkoholiczką i zupełnie sobie z tego nie zdaje sprawy. Co mam robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2021, 18:57
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Ja myślę, że tylko szczera rozmowa i naświetlenie problemu pomoże Wam wyjść wspólnie z tej ciężkiej sytuacji. Poszukaj w Internecie dostępnych metod leczenia alkoholizmu w Twoim bądź niedaleko położonym mieście. Jeżeli jesteście z Małopolski to mogę Wam polecić zaszycie alkoholowe w Krakowie. Zabieg trwa jedynie 30 minut i efekty są naprawdę piorunujące. Zabieg polega na podskórnej implantacji leku Esperal, który wywołuje działanie awersyjne do alkoholu. Myślę, że powinniście wziąć tą metodę leczenia pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-10-2021, 10:42
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Fajnie, że są placówki, które pomgają z uzależneniem od alkoholu. Mój znajomy, który wyjechał za granicę otrzymał pomoc dot. alkoholizmu w Irlandii. Czuje się dobrze i bardzo chwalił sobie terapie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-12-2021, 00:10
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Alkoholik musi chcieć skończyć z nałogiem, inaczej nic z tego nie będzie, dlatego trzeba osobie uświadomić, że ten problem jednak jest, pomóc poszukać dobrego rozwiązania np. terapii a dalej to już jej dobra wola. Jeśli chodzi o sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień to doskonale wam się sprawdzi Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Attente w Świątnikach Górnych w powiecie krakowskim. Mój brat tam się leczył i dzięki nim wyszedł z nałogu, już trzeci rok nie pije. Tu podrzucam wam konkrety odnośnie ośrodka https://www.attente.com.pl/oferta/leczenie-uzaleznien na tej stronie internetowej znajdziecie wszelkie niezbędne wam szczegóły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary Wczoraj, 13:57
vquigley's Avatar
vquigley vquigley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 1
Domyślnie

Według badań, aż 8% Polaków spożywa alkohol codziennie. Jest to szczególnie niepokojące, biorąc pod uwagę, że uzależnienie od alkoholu, będące zespołem objawów klinicznych, dotyka nawet 600-800 tysięcy osób w Polsce. Te statystyki pokazują, że nadużywanie alkoholu jest problemem społecznym, wymagającym skutecznych działań profilaktycznych i interwencji.



___________________________
prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.