kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-10-2015, 08:43
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Ile pracowałyście zagranicą, za jakie pieniądze i czy było warto?

Ile pracowałyście zagranicą, za jakie pieniądze i czy było warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-10-2015, 08:34
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Dawno temu..będzie już z 10 lat jak nic.
Pracowałam w Niemczech i w Anglii, w okresie wakacji - pieniądze były niezłe, chociaż jak dzisiaj na to patrzę, to wtedy jeszcze nie było takich super możliwości wymiany po x-dziesięciu walczących między sobą stawkami kantorach internetowych, (dziś od razu weszłabym albo na http://ergokantor.pl/ gdzie mają do 10% taniej ) czy na inne kantory i wymieniła pewnie o niebo lepiej, no ale to już se ne wrati

A Ty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-12-2015, 12:28
anusiamat's Avatar
anusiamat anusiamat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja pracowałam przez kilka dobrych lat, w sumie to nie chciałam wyjeżdżać stąd bo rodzina, znajomi itd. Ale niestety troche popłynełam finansowo i trafiłam do rejestru tzw. czarna lista dłużników, a jako że polska gospodarka kulała i z ówczesnej pensji nie miałam jak spłacić długów to musiałam szukać lepszego zarobku za granicą. Wyjechałam do Anglii w 2007 roku, jeszcze zanim nastąpił ten wielki boom na emigracje w tamtym kierunku i przyznam, że jako sekretarka zarabiałam całkiem dobrze, starczało mi na wynajem mieszkania, jedzenie no i w niecałe dwa lata spłaciłam wszystkie swoje długi A potem poznałam tam swojego obecnego narzeczonego, który notabene był z Polski, więc i ja tu wróciłam Więc podsumowując jak sie zapewne domyślacie, nie żałuję tego wyjazdu do Anglii !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-12-2015, 11:09
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Pracowałam przez rok i zarobiłam, a raczej oszczędziłam około 40tyś złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-12-2015, 09:59
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

To sporo, ja pracowałam 5 lat, oszczędziłam ok 60 tys mimo że niczego sobie nie żałowalam. Jako ze później udalo mi się szybko znalexć dobrze płatną prace w polsce pieniadze odłożyłam z myślą o przyszłości na III filar funduszu emerytalnego. Taki fundusz: https://www.nntfi.pl/emerytura/ikze to same korzyści, jest elastyczny, rentowny, a do tego mam pewność, ze panstwo nie zabierze mi tych pieniędzy tak jak było to z OFE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2023, 09:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeżeli interesuje Cię praca zagranica, dobre oferty od zaraz to możecie szukać konkretnych możliwości w internecie z różnych firm oraz agencji pracy na takich portalach pracy, jak FachPraca, gdzie jest ich naprawdę sporo. Na fachowców zawsze jest zapotrzebowanie, także na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednie stanowisko z dużo lepszymi warunkami finansowymi niż to na co możemy liczyć w kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.